Modernizacja drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w km 1+040 do 2+620, w km 4+780 – 5+050
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305827
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 11:23
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-313dd5f7-2b91-42c1-9a32-381a09d5cf23
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305827 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w km 1+040 do 2+620, w km 4+780 – 5+050
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeremiego Wiśniowieckiego 136
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 442 74 14
1.5.8.) Numer faksu: (18) 442 63 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzdunkiewicz@pzdns.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzdns.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdns.ezamawiajacy.pl/pn/pzdns/demand/291687/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w km 1+040 do 2+620, w km 4+780 – 5+0502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-313dd5f7-2b91-42c1-9a32-381a09d5cf23
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042937/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w km 1+040 do 2+620, w km 4+780 – 5+050
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253782
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.45.2026.WZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3469474,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w km 1+040 do 2+620, w km 4+780 – 5+050
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na modernizacji drogi powiatowej 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała w następującym w zakresie:
1.1. Odcinek 1 w km 1+040 – 2+620:
a. Roboty rozbiórkowe,
b. Roboty ziemne,
c. Jezdnia,
d. Pobocza,
e. Oznakowanie,
1.2. Odcinek 2 w km 4+780 – 5+050:
a. Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
b. Roboty ziemne,
c. Odwodnienie,
d. Jezdnia,
e. Chodnik i zjazdy w ciągu chodnika,
f. Zjazdy i pobocza,
g. Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa,
h. Roboty wykończeniowe. ,
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
2.1. Dokumentacja projektowa,
2.2. Przedmiar robót (dla odcinka 2 stanowiący materiał poglądowy – pomocniczy do wyceny oferty),
2.3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3595687,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3955934,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3595687,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "GODROM" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491932915
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3595687,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |