Przebudowa przepustu drogowego w m. Grotów przy drodze powiatowej nr 1097F

Powiat Żarski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 11:29
Lokalizacja
Żary, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35e22221-e807-47aa-876f-449627c660fe
Identyfikator
9281742518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

EDYTA TOMCZYKŻary, PL · lot 0
599 185,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305855 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepustu drogowego w m. Grotów przy drodze powiatowej nr 1097F

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żarski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970777803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 5

1.5.2.) Miejscowość: Żary

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 479 06 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatzarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatzary.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35e22221-e807-47aa-876f-449627c660fe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa przepustu drogowego w m. Grotów przy drodze powiatowej nr 1097F

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35e22221-e807-47aa-876f-449627c660fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060559/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Przebudowa przepustu drogowego w m. Grotów przy drodze pow.nr 1097F

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222431

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPZ.272.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka istniejącego przepustu i budowa nowego przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 1097F w km 16+897 w miejscowości Grotów dla potrzeb prawidłowego funkcjonowania układu komunikacyjnego.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) rozbiórkę istniejącego przepustu, obiekt o konstrukcji drewnianej przęsła i betonowych przyczółkach;
2) wykonanie przepustu ze skrzynkowych elementów prefabrykowanych, zamkniętych, prefabrykaty są zespolone pomiędzy sobą za pomocą żelbetowej płyty o zmiennej grubości wylewanej na mokro na placu budowy po ułożeniu prefabrykatów wraz z płytą przejściową;
3) wykonanie nawierzchni drogowej asfaltowej na podbudowie;
4) ustawienie balustrad;
5) wykonanie tymczasowej organizacji ruchu;
6) wykonanie terenów zielonych poprzez humusowaniem z obsianiem trawą;
7) regulację pionowa elementów dla urządzeń podziemnych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego w szczególności następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa, w tym:
- Projekt zagospodarowania terenu (projekt budowlany),
- Projekt wykonawczy,
- Projekt techniczny,
- Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599185,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 733314,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599185,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edyta Tomczyk KREATOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9281054362

7.3.3) Ulica: ul. Żabikowska 3B

7.3.4) Miejscowość: Żary

7.3.5) Kod pocztowy: 68-200

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599185,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane