„Modernizacja istniejących boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzni”- ETAP 1

Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305857
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 11:29
Lokalizacja
Jaworznia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c386d60b-ee3e-4d5c-9ee4-e3c172c97223
Identyfikator
9591949225
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWymiana nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychWznoszenie ogrodzeńMalowanie nawierzchiSprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305857 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja istniejących boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzni”- ETAP 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260625922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: brak

1.5.2.) Miejscowość: Jaworznia

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpo.jaworznia@piekoszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spjaworznia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c386d60b-ee3e-4d5c-9ee4-e3c172c97223

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja istniejących boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzni”- ETAP 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c386d60b-ee3e-4d5c-9ee4-e3c172c97223

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00160266/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja istniejących boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPOJ.026.2.16.04.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest modernizacja istniejących boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzni – Jaworznia 93, 26-065 Piekoszów – ETAP 1 tj. BOISKO TRENINGOWE DO PIŁKI NOŻNEJ. Teren inwestycji zlokalizowany jest na działce nr ewid. 544/2 w miejscowości Jaworznia, gm. Piekoszów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane