Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej parkingu z miejscem ukrycia przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie
Powiat Sochaczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305902
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 11:40
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf98f3cf-7633-4e81-9d2f-60f2253a196f
- Identyfikator
- 8371511868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305902 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej parkingu z miejscem ukrycia przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sochaczewski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 65
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sochaczew-powiat.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatsochaczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej parkingu z miejscem ukrycia przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf98f3cf-7633-4e81-9d2f-60f2253a196f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028454/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej parkingu z miejscem ukrycia przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248989
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IMPZ.272.07.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zadanie pod nazwą „Opracowanie dokumentacji projektowo-budowlanej parkingu z miejscem ukrycia przy Starostwie Powiatowym w Sochaczewie”. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania wstępnej koncepcji, opracowania przedmiarów i szczegółowych kosztorysów inwestorskich wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, jak również planem BIOZ wraz ze złożeniem dokumentów wymaganych do uzyskania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji
o pozwoleniu na budowę. Zadanie obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektową.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: przygotowanie dokumentacji projektowej w zakresie parkingu naziemnego wraz z parkingiem podziemnym pełniącym funkcję miejsca ukrycia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357255,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357255,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357255,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PELTER SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851504915
7.3.4) Miejscowość: SOPOT
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, informujemy, że:
*zamierzamy powierzyć podwykonawcom wykonanie następujących części zamówienia:
a) wykonanie części dotyczącej projektu konstrukcji, projektu architektonicznego z układem drogowym i komunikacją firmie Ultra Architects z siedzibą w Poznaniu.
Wartość brutto części zamówienia powierzona podwykonawcom wynosi: 250078,50 zł lub stanowi 70 % wartości całego zamówienia.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357255,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |