Zagospodarowanie terenu przy siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach

GMINA LEŚNIOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305976
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 11:57
Lokalizacja
Leśniowice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95e9c29d-f6ae-453c-90a7-4ac3c0a7bf08
Identyfikator
5632158376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneSprzęt z gotowych elementówInstalowanie mebli ulicznychMeble ogrodoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychRóżne wyroby dekoracyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305976 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŚNIOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 21A

1.5.2.) Miejscowość: Leśniowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-122

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82567-54-94

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@uglesniowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uglesniowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-lesniowice.lubelskie.pl/#/offer/f162c0b5-2d85-4f06-a44a-01717777a05a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95e9c29d-f6ae-453c-90a7-4ac3c0a7bf08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076685/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodarowanie terenu przy siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 11.6 Ochrona Dziedzictwa kulturowego obszarów innych niż miejskie (typ projektu 1) Priorytetu XI Rozwój zrównoważony terytorialnie programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202423

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203863,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą: „Zagospodarowanie terenu przy siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach”
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie parkingu - utwardzenie działek budowlanych wraz z wykonaniem na nich dziewięciu miejsc postojowych o nawierzchni z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej na powierzchni 410 m2;
2) Budowę fontanny ogrodowej wraz z niezbędną infrastrukturą;
3) Budowę elementów małej architektury (ławek, stołów z ławkami na jednej konstrukcji, stojaków na rowery, donic, iluminacji roślin oraz koszy na śmieci);
4) Wykonanie nasadzeń zieleni (drzew, krzewów, traw ozdobnych i bylin).
2. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
2.1. Załącznik Nr 1.1. Dokumentacja techniczna wykonania parkingu tj. Przedmiar robót;
2.2. Załącznik Nr 1.2. Dokumentacja techniczna Budowy fontanny ogrodowej tj. Projekt zagospodarowania terenu, Projekt architektoniczno – budowlany, Przedmiar robót;
2.3. Załącznik Nr 1.3. Dokumentacja techniczna Budowy elementów małej architektury tj. Projekt zagospodarowania terenu, Przedmiar robót;
2.4. Załącznik Nr 1.4 Dokumentacja techniczna Wykonania nasadzeń zieleni tj. Projekt zagospodarowania terenu, Przedmiar robót;
3. Gwarancja - Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz wbudowane materiały i zamontowane urządzenia – stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 60 miesięcy (termin maksymalny). Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych –niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji.
4. Ubezpieczenie.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy, z którym zawrze umowę, dokumentów potwierdzających, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej w przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż wartość brutto złożonej oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

39142000-9 - Meble ogrodowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

39298900-6 - Różne wyroby dekoracyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543107,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543107,58 PLN

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane