Adm.261.2.2026 - Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej
SĄD REJONOWY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305983
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 11:59
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9af98637-ab16-4d94-83a0-b29766fd87a0
- Identyfikator
- 6412108000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305983 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adm.261.2.2026 - Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322152
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bukowa 5A
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4381114
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@ruda-slaska.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ruda-slaska.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9af98637-ab16-4d94-83a0-b29766fd87a01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adm.261.2.2026 - Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9af98637-ab16-4d94-83a0-b29766fd87a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00131395/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont budynku Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225501
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Adm.261.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie elewacji budynku Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej. Zakres prac obejmuje:
1.1. Prace przygotowawcze i rozbiórkowe: demontaż istniejących warstw elewacyjnych, oczyszczenie podłoża ścian.
1.2. Prace naprawcze i izolacyjne: naprawę oraz uszczelnienie spękań ścian, a także wykonanie profesjonalnych uszczelnień na styku stolarki okiennej z murem.
1.3. Prace termoizolacyjne i wykończeniowe: wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych płytami styropianowymi wraz z nałożeniem tynku silikonowego barwionego w masie.
1.4. Prace montażowe: dostawę i osadzenie nowych parapetów zewnętrznych.
1.5. Roboty towarzyszące: realizację pozostałych prac ujętych w dokumentacji projektowo-kosztorysowej, niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
2. Ograniczenia:
2.1. Zamawiający ogranicza realizację zadania określonego w załączniku nr 5 do SWZ – przedmiar robót w dokumencie „SĄD RUDA ŚLĄSKA - ELEWACJA PRZEDMIAR" do realizacji zakresu objętego działami:
2.1.1. Lp. 1 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 1 - SKRAJNA LEWA
2.1.2. Lp. 2 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 2 - BOCZNA LEWA
2.1.3. Lp. 4 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 4 - BOCZNA PRAWA
2.1.4. Lp. 5 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 5 - SKRAJNA PRAWA
2.2. Dodatkowo Zamawiający informuje, że kolejne działy przedmiaru robót w dokumencie „SĄD RUDA ŚLĄSKA -ELEWACJA PRZEDMIAR" stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ nie są objęte niniejszym postępowaniem, nie wchodzą w zakres przedmiotu niniejszego zamówienia, to jest:
2.2.1. Lp. 3 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 3 – ŚRODKOWA
2.2.2. Lp. 6 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 6 - BOCZNA PRAWA
2.2.3. Lp. 7 – nazwa ELEWACJA CZĘŚĆ 7 - BOCZNA LEWA
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki:
3.1. załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy;
3.2. załącznik nr 4 – dokumentacja projektowa;
3.3. Załącznik nr 5 – przedmiar robót;
3.4. Załącznik nr 6 – STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1939710,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1939710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1939710,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IF CO. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512510915
7.3.3) Ulica: ul. Obroki 130
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-833
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1939710,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |