"Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie"
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306029
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 12:07
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b295c4d-6fb9-482c-a4e8-566ae1d3ddbb
- Identyfikator
- 6651043172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306029 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000790893
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wodna 1
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2428943
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zscku.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zscku.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b295c4d-6fb9-482c-a4e8-566ae1d3ddbb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b295c4d-6fb9-482c-a4e8-566ae1d3ddbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118434/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 "Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+); Działanie 6.8 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach ZIT; Tytuł projektu: „Dostosowanie kształcenia zawodowego w Aglomeracji Konińskiej do zmieniającego się rynku pracy”;2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231370
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.261.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
30232100-5 - Drukarki i plotery
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 405146,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie4.5.3.) Główny kod CPV: 30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
30232100-5 - Drukarki i plotery
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust. 6 ustawy Pzp unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ postępowanie było obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust. 6 ustawy Pzp unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ postępowanie było obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |