WYKONANIE USŁUG OBSŁUGI SERWISOWEJ POJAZDÓW EKSPLOATOWANYCH PRZEZ SGK SP. Z O.O.
SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306058
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 12:14
- Lokalizacja
- Syców, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da1be30b-f822-49d9-85c5-1ffcb6f2bc0d
- Identyfikator
- 9111900467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306058 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
WYKONANIE USŁUG OBSŁUGI SERWISOWEJ POJAZDÓW EKSPLOATOWANYCH PRZEZ SGK SP. Z O.O.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020204224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WROCŁAWSKA 8
1.5.2.) Miejscowość: Syców
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 627855154
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sgk@sgk-sycow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sgk-sycow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da1be30b-f822-49d9-85c5-1ffcb6f2bc0d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE USŁUG OBSŁUGI SERWISOWEJ POJAZDÓW EKSPLOATOWANYCH PRZEZ SGK SP. Z O.O.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da1be30b-f822-49d9-85c5-1ffcb6f2bc0d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/5/UK/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest obsługa serwisowa służbowych pojazdów ciężarowych specjalnych wraz z zainstalowanymi na nich urządzeniami oraz maszyn należących do SGK Sp. z o.o. szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do umowy. [dalej łącznie Pojazdy].
2. Zamawiający szacuje, iż wielkość zamówienia to 1000 roboczogodzin.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niepełnego wykorzystania wielkości zamówienia jak również do zwiększenia szacunkowej ilości roboczogodzin maksymalnie o 30%.
4. Zamawiający użytkuje pojazdy w siedzibie i na obszarze działania Zamawiającego
5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość jednostronnej zmiany treści Załącznika nr 1 do Umowy, to jest zamiany poszczególnych Pojazdów na inne oraz możliwość zwiększenia/zmniejszenia ilości Pojazdów, przy czym każda ze zmian nastąpi poprzez pisemne zgłoszenie Zamawiającego. Zgłoszenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, będzie równoznaczne ze zmianą Załącznika nr 1 do umowy, bez konieczności zawierania przez Strony aneksu do Umowy.
6. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia na rzecz Zamawiającego usług kompleksowej obsługi serwisowej w następującym zakresie:
a) naprawy bieżące mechaniczne, elektryczne, blacharskie, usługi wulkanizacyjne;
b) diagnostykę pojazdów;
c) inne naprawy, modernizacje, wymiany wskazane przez Zamawiającego;
[dalej łącznie: Usługi Serwisu].
7. Wykonawca zapewnia dostawę, na potrzeby Usług Serwisu Pojazdów, oryginalnych materiałów i części zamiennych i podzespołów lub też materiałów i części co najmniej technicznie równoważnych, przez okres obowiązywania niniejszej Umowy.
8. Przedmiot umowy wykonywany będzie przez Wykonawcę w ramach własnej sieci serwisowej.
9. Usługi Serwisu wykonywane będą przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu najwyższej zawodowej staranności, zgodnie z obowiązującym prawem i normami.
10. Usługi Serwisu wykonywane będą przez Wykonawcę według bieżących potrzeb Zamawiającego, na podstawie odrębnych zleceń przesyłanych Wykonawcy w formie email.
11. Strony ustalają, że Pojazdy objęte poszczególnymi zleceniami Wykonawca dostarczy własnym staraniem oraz na swój koszt i ryzyko do stacji obsługi na zlecenie Zamawiającego, przy czym w przypadku unieruchomienia Pojazdu Wykonawca zobowiązuje się do przetransportowania Pojazdu do stacji obsługi lawetą.
12. Wykonawca wymaga, aby stacja obsługi znajdowała się nie dalej niż 30 km od siedziby Spółki (ul. Wrocławska 8, 56-500 Syców),
13. Usługi Serwisu będą wykonywane przez Wykonawcę w sposób zgodny z zaleceniami producentów oraz spełniać muszą wszelkie wymagania wynikające z obowiązujących przepisów i norm dotyczących tego typu przedmiotów.
14. Wykonawca oświadcza i zapewnia, że przysługują mu uprawnienia do zawarcia niniejszej Umowy i wykonywania Usług Serwisu zgodnie z przepisami prawa, z poszanowaniem praw osób trzecich z jakiegokolwiek tytułu, w tym bez naruszenia praw ochronnych z zakresu własności przemysłowej.
15. W przypadku złożenia przez Wykonawcę niezgodnego z rzeczywistością zapewnienia zawartego w ust.11 powyżej, Wykonawca zobowiązuje się do naprawienia wszelkich szkód, poniesionych w związku z tym przez Zamawiającego lub osoby trzecie.
16. Wykonawca niniejszym zwalnia Zamawiającego od wszelkich obowiązków świadczenia na rzecz osób trzecich, mogących powstać w przypadku określonym w ust. 12 powyżej, w tym od obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu naruszenia praw ochronnych z zakresu własności przemysłowej na rzecz osób uprawnionych z tych praw.
17. Pozostałe zapisy dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy - Wzór umowy stanowi załącznik nr 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAŁGORZATA KUROPKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9112032010
7.3.3) Ulica: JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
7.3.4) Miejscowość: SYCÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 56-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |