Świadczenie usług psychologicznych i terapeutycznych dla rodzin zamieszkujących teren Gminy Działoszyce
Centrum Usług Społecznych w Działoszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 12:18
- Lokalizacja
- Działoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-980a8c91-b97d-49ae-8b18-26ceda2193d5
- Identyfikator
- 6621476624
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306083 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług psychologicznych i terapeutycznych dla rodzin zamieszkujących teren Gminy Działoszyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Działoszycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290955889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@cusdzialoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzialoszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-980a8c91-b97d-49ae-8b18-26ceda2193d51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług psychologicznych i terapeutycznych dla rodzin zamieszkujących teren Gminy Działoszyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-980a8c91-b97d-49ae-8b18-26ceda2193d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00136263/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenie usług psychologicznych i terapeutycznych dla rodzin zamieszkujących teren Gminy Działoszyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Wsparcie dla rodzin z Gminy Działoszyce” realizowany w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach zawartej umowy o dofinansowanie (nr umo-wy: FESW.09.04-IZ.00-0027/24) z Województwem Świętokrzyskim2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 16/BK/9.4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - Wsparcie psychologiczne dla rodzinŚwiadczenie wsparcia psychologicznego dla rodzin w formie konsultacji i poradnictwa specjalistycznego, prowadzonego w formie indywidualnej i grupowej, w tym grup wsparcia, wsparcie psychologiczne dla 30 dzieci i 20 rodziców/opiekunów, poradnictwo i terapię psychologiczną ukierunkowane na motywację do działania, wymianę doświadczeń oraz poprawę funkcjonowania psychicznego i społecznego uczestników, realizację usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb rodzin przeżywających trudności w pełnieniu funkcji opiekuńczo-wychowawczych, świadczenie usług w przewidywanym (szacowanym) wymiarze 575 godzin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 92000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - Profilaktyka i terapia uzależnień oraz przeciwdziałanie przemocyŚwiadczenie wsparcia specjalistycznego dla rodzin w zakresie profilaktyki i terapii uzależnień oraz przeciwdziałania przemocy, prowadzenie konsultacji, poradnictwa i oddziaływań terapeutycznych na rzecz osób z problemem uzależnień oraz członków ich rodzin, realizację działań wspierających rodziny dotknięte problemem uzależnień i przemocy; prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, stosownie do potrzeb uczestników projektu, realizację usług w przewidywanym (szacowanym) wymiarze 575 godzin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 92000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 - Warsztaty z kształtowania postaw antydyskryminacyjnychPrzygotowanie i przeprowadzenie warsztatów antydyskryminacyjnych dla uczestników projektu, ukierunkowanych na rozwijanie postaw związanych z przeciwdziałaniem dyskryminacji, realizację zajęć dla 36 uczestników projektu, w podziale na 3 grupy po 12 osób, w wymiarze 5 godzin na grupę, tj. łącznie 15 godzin, prowadzenie warsztatów w formie dostosowanej do potrzeb uczestników projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.5.) Wartość części: 1200 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 - Psychoterapia dla rodzinŚwiadczenie usług psychoterapii dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, wychowawczej lub emocjonalnej; prowadzenie psychoterapii rodzinnej dla 20 rodzin, realizację wsparcia dostosowanego do indywidualnych potrzeb uczestników projektu, w formie spotkań stacjonarnych, realizację usług w przewidywanym (szacowanym) wymiarze 150 godzin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 27000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 – Terapia biofeedbackŚwiadczenie usług terapii biofeedback dla dzieci, ukierunkowanych na wspomaganie procesu uczenia; prowadzenie terapii biofeedback dla 30 dzieci, realizację wsparcia dostosowanego do indywidualnych potrzeb uczestników projektu, w formie zajęć indywidualnych, realizację usług w przewidywanym wymiarze (szacowanym) 195 godzin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
4.5.5.) Wartość części: 19500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90275 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ostoya Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361751783
7.3.4) Miejscowość: Zakopane
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie w zakresie części nr 2 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie składania ofert dla części nr 2 nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3630 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4594,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3630 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632055973
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3630 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37650 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51680 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37650 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632055973
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37650 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-07-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie w zakresie części nr 5 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie składania ofert dla części nr 5 nie złożono żadnej oferty.
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |