Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Kościuszki w Prudniku.
Powiat Prudnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306142
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 12:28
- Lokalizacja
- Prudnik, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b370ac3f-293e-448f-a427-e41404ab2e20
- Identyfikator
- 7551917146
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306142 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Kościuszki w Prudniku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Prudnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 76
1.5.2.) Miejscowość: Prudnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-200
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatprudnicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatprudnicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b370ac3f-293e-448f-a427-e41404ab2e201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Kościuszki w Prudniku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b370ac3f-293e-448f-a427-e41404ab2e20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036217/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Kosciuszki w Prudniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270474
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5030000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych, w oparciu o program funkcjonalno- użytkowy posiadany przez Zamawiającego, obejmujący inwestycję p.n.: „Rozbudowa lokalnej infrastruktury sportowej poprzez budowę zadaszonego lodowiska w Powiecie Prudnickim” realizowanej w ramach Programu budowy lodowisk dla zadania p.n.: Budowa zadaszonego lodowiska przy ul. Kościuszki w Prudniku.
Zakres prac budowalnych dla ww. przedsięwzięcia inwestycyjnego obejmuje:
1) Budowa hali lodowiska wraz z płytą mroźną i kompleksową technologią chłodniczą oraz kompletnym wyposażeniem instalacyjnym,
2) Budowa zaplecza hali w technologii tradycyjnej, murowanej,
3) Dostawa i montaż wyposażenia sportowego i technicznego hali obejmującego m.in.:
• Kompletną ściankę wspinaczkową z osprzętem;
• Dwa kompletne korty mobilne do squasha;
• Paraboliczną ściankę treningową do tenisa;
• Wyposażenie boiska do tenisa;
• Wyposażenie boiska do siatkówki;
• Wyposażenie boisk do badmintona
• Wyposażenie lodowiska: bandy, rolba, łyżwy, chodziki, ostrzałka i sprzęt do czyszczenia łyżew.
4) Dostawa i montaż wyposażenia budynku zaplecza tj. wyposażenie szatni, wyposażenie recepcji, instalacja systemu ESOK;
5) Zakup niezbędnego wyposażenia zgodnie z opisem w PFU.
6) wykonanie instalacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami techniczno -budowlanymi budowlanymi i zasadami wiedzy technicznej;
7) wykonanie zagospodarowania terenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą, z utwardzeń w zakresie niezbędnym do komunikacji i dostępu do budynku mieszkańcom, osobom ze szczególnymi potrzebami oraz pracownikom;
8) Zapewnienie komunikacji kołowej wraz z miejscami postojowymi dla mieszkańców oraz osób ze szczególnymi potrzebami;
9) wykonanie dodatkowych prac budowlanych niezbędnych do prawidłowego zrealizowania w/w zadania inwestycyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212211-8 - Roboty budowlane w zakresie lodowisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający przeznaczył kwotę w wysokości 6 193 200,00zł, natomiast cena najniższej oferty wynosiła 8 148 999,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |