Organizacja wizyty studyjnej do Zagłębia Ruhry (Niemcy) dla dwóch grup po 25 osób w ramach projektu „Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne”
Miejska Biblioteka Publiczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306345
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 13:09
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21a4a264-99b2-4e01-81b2-74255ed81642
- Identyfikator
- 6351055774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306345 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wizyty studyjnej do Zagłębia Ruhry (Niemcy) dla dwóch grup po 25 osób w ramach projektu „Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejska Biblioteka Publiczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001004000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świętego Jana pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 224 14 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@biblioteka.laziska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: biblioteka.laziska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21a4a264-99b2-4e01-81b2-74255ed816421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja wizyty studyjnej do Zagłębia Ruhry (Niemcy) dla dwóch grup po 25 osób w ramach projektu „Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21a4a264-99b2-4e01-81b2-74255ed81642
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00224411/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja wizyty studyjnej do Zagłębia Ruhry (Niemcy) dla dwóch grup po 25 osób w ramach projektu „Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264263
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 210000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja dwóch 4 dniowych wizyt studyjnych w Zagłębiu Ruhry (Niemcy) dla łącznie 50 osób, w dwóch grupach po 25 osób, realizowanych w okresie do 45 dni od daty podpisania umowy. Terminy pobytu obu grup nie mogą się na siebie nakładać.
Uczestnikami projektu są mieszkańcy Łazisk Górnych, w tym lokalni liderzy, przedstawiciele samorządu, instytucji publicznych i organizacji społecznych. Celem wizyt jest zapoznanie uczestników z przykładami sprawiedliwej transformacji regionów poprzemysłowych, rozwoju zielonych technologii i włączenia społecznego na przykładzie regionu Ruhry
ZAKRESU ZAMÓWIENIA:
1. transport,
2. zakwaterowanie,
3. wyżywienie,
4. program merytoryczny,
5. ubezpieczenie,
6. opieka i wsparcie.
WARUNKI REALIZACJI:
• czas trwania każdej wizyty: 4 dni (3 noce),
• 2 grupy po 25 osób (łącznie 50 osób),
• realizacja w okresie do 45 dni od daty podpisania umowy,
• wszystkie usługi muszą być zgodne z przepisami i zasadami bezpieczeństwa podróży.
WYMAGANIA DODATKOWE:
• cena obejmuje wszystkie koszty: transportu, zakwaterowania, wyżywienia, programu, tłumaczeń, ubezpieczeń i opieki,
• program zgodny z celami projektu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres został określony
w załącznikach do niniejszej specyfikacji: „Opisie przedmiotu zamówienia” oraz w „Projektowanych postanowieniach umowy”.
Usługa realizowana jest w ramach projektu Transformacja na terenie Miasta Łaziska Górne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63511000-4 - Organizacja wycieczek
55100000-1 - Usługi hotelarskie
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cristal Travelnet Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751482416
7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 34
7.3.4) Miejscowość: Ełk
7.3.5) Kod pocztowy: 19-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |