Dostawa kaset szkółkarskich oraz podpór wysokich pod kasety szkółkarskie
LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO JAROCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306370
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 13:14
- Lokalizacja
- Jarocin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f1b5fb4-6cc1-4dac-b5b2-f009ec299272
- Identyfikator
- 6170003319
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty z polistyrenu
Wykonawcy
1 przyznane
'MARBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Bielsko Biała, PL · lot 0
704 175 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306370 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kaset szkółkarskich oraz podpór wysokich pod kasety szkółkarskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO JAROCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250027749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 43
1.5.2.) Miejscowość: Jarocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jarocin@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jarocin.poznan.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f1b5fb4-6cc1-4dac-b5b2-f009ec2992721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kaset szkółkarskich oraz podpór wysokich pod kasety szkółkarskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f1b5fb4-6cc1-4dac-b5b2-f009ec299272
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110697/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa kaset szkółkarskich oraz podpór wysokich pod kasety szkółkarskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261137
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 000 sztuk kaset szkółkarskich V300/53 o objętości 0,275 dm3, w gęstości 60 kg/m3 (w granicach +/-5%) oraz dostawa 5000 sztuk podpór pod kasety szkółkarskie o wysokości 160 mm.
Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia stanowią następujące załączniki do treści Specyfikacji Warunków Zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19521000-4 - Produkty z polistyrenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 704175 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 704175 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 704175 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARBET Sp. z o..o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547-19-41-897
7.3.3) Ulica: ul. Chochołowska 28
7.3.4) Miejscowość: Bielsko Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-346
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 704175 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |