Budowa oświetlenia ulicznego – ul. Reymonta, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Jagiellońska, ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto Piotrków Trybunalski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00306641
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00306641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 13:58
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af23997e-34e7-4f85-95ed-662b23de9ed3
Identyfikator
7712798771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalacje zasilania elektrycznegoUkładanie kabliRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306641 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego – ul. Reymonta, ul. Krakowskie Przedmieście,
ul. Jagiellońska, ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312795

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego – ul. Reymonta, ul. Krakowskie Przedmieście,
ul. Jagiellońska, ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af23997e-34e7-4f85-95ed-662b23de9ed3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057042/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego ul.: Reymonta, Krakowskie Przedmieście, Jagiellońskiej, Batorego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO – ul. Reymonta, ul. Krakowskie Przedmieście
(na odcinku od Al. Kopernika do ronda M. i L. Kaczyńskich), ul. Jagiellońska, ul. Batorego
w PiotrkowieTrybunalskim
W ramach realizacji zadania zostaną wykonane:
1. Roboty budowlane w zakresie demontaży:
1.1 Demontaż opraw oświetleniowych ze słupów istniejących linii napowietrznych nN
1.2 Demontaż przewodów energetycznych linii nN
1.3 Demontaż słupów linii energetycznych linii nN
2. Roboty budowalne elektryczne w zakresie budowy oświetlenia ulicznego:
2.1 Budowa nowych linii kablowych oświetlenia ulicznego
2.2 Montaż słupów oświetleniowych
2.3 Montaż opraw oświetleniowych
3. Roboty drogowe (odtworzenie konstrukcji i nawierzchni chodników i jezdni w rejonie wykonywania prac)
4. Teren, na którym przewidziana jest inwestycja znajduje się w zasięgu stref ochrony konserwatorskiej i podlega ochronie konserwatorskiej Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łodzi.
Rozwiązania równoważne: Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP; gdy w dokumentacji projektowej lub STWiOR, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w at. 101 ust 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy PZP, a takim odniesieniem nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywane w każdej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych.
2. Zamawiający zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań tj.: Demontaż i budowa oświetlenia ulicznego i linii nN
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
5. Nie dokonano podziału zamówienia na części z powodu:
Realizacja zadania przez różnych wykonawców, według podziału na różne branże, skutkowało by powstaniem kolizji niemożliwych do wyeliminowania lub uniemożliwiających prawidłową realizację zadania.
6. Zamówienie nie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
7. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług/robót budowlanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług/ robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45314310-7 - Układanie kabli

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane