Indywidualne wsparcie logopedyczne w ramach realizacji projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „FEdla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306650
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306650/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 13:59
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42d8a5ae-55b0-40db-b572-4a8ddf5fd6d0
- Identyfikator
- 6991960536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306650 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Indywidualne wsparcie logopedyczne w ramach realizacji projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „FEdla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Indywidualne wsparcie logopedyczne w ramach realizacji projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „FEdla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42d8a5ae-55b0-40db-b572-4a8ddf5fd6d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306650
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060353/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Indywidualne wsparcie logopedyczne w ramach realizacji projektu "Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim ‘’, program FE dla Wielkopolski 2021 – 2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027”, działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest indywidualna terapia logopedyczna dla dzieci
do 18 roku życia, przebywających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie powiatu rawickiego (przewidywana ilość dzieci: 12) w łącznej ilości 15 godzin na jedno dziecko w roku 2026.
1. Szczegółowy opis zamówienia:
1) Zajęcia będą odbywać się w miejscu zamieszkania dziecka lub wyjątkowo
w innym miejscu, po uzyskaniu akceptacji Jednostki realizującej.
2) Za cel zadania przyjmuje się usuwanie zaburzeń mowy (wad wymowy, jąkania i innych) przywracanie mowy w przypadku jej utraty (tzw. afazji) stymulowanie rozwoju mowy i wyrównywanie opóźnień tego rodzaju.
3) Wykonawcą może być osoba fizyczna lub osoba prawna.
4) Zajęcia obywać się będą w formie zajęć indywidualnych, jednorazowo nie więcej niż przez dwie godziny, nie później niż do godziny 19:00, częstotliwość zajęć ustalana będzie z opiekunem dziecka oraz będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka, niekolidująca z zajęciami szkolnymi.
2. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji następujących zadań:
1) przygotowanie wstępnej diagnozy i opracowanie indywidualnych programów terapii logopedycznej,
2) dokumentowanie terapii logopedycznej w dzienniku zajęć i listach obecności. Wykonawca jest zobowiązany do odrobienia godzin terapii nie zrealizowanych w wyniku choroby dziecka, dodatkowych zajęć szkolnych, konsultacji medycznych, itp., których nie można było przewidzieć na etapie tworzenia harmonogramu spotkań,
3) Wykonawca zapewnia materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć,
4) dojazd do miejsca zamieszkania dziecka (teren powiatu rawickiego) we własnym zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została ponownie wybrana jako najkorzystniejsza w dniu 24.06.2026 r. powiadomił Zamawiającego o odstąpieniu od udziału w realizacji zamówienia z przyczyn niezależnych od Wykonawcy. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art.255 pkt.7 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |