Remont istniejących poboczy przy drogach gminnych nr 450324W i 450327W
GMINA PRZYŁĘK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306764
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 14:20
- Lokalizacja
- Przyłęk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f3d6857-32ee-4f8f-9290-5093ae7fce0a
- Identyfikator
- 8111757928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306764 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont istniejących poboczy przy drogach gminnych nr 450324W i 450327W
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYŁĘK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BN
1.5.2.) Miejscowość: Przyłęk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-704
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaprzylek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaprzylek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przylek.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont istniejących poboczy przy drogach gminnych nr 450324W i 450327W2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f3d6857-32ee-4f8f-9290-5093ae7fce0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004268/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont istniejących poboczy przy drogach gminnych nr 450324W i 450327W
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274589
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont istniejących poboczy przy drogach gminnych nr 450324W i 450327W”.
Zadanie obejmuje:
1) „Remont istniejących poboczy na drodze gminnej nr 450324W w miejscowości Zamość Stary, długość odcinka ok. 1,5 km (od skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową 4527W do skrzyżowania drogi gminnej z DK12)”.
Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
• Mechaniczne ścinanie zawyżonych poboczy, w tym usunięcie warstwy humusu o grubości do 10 cm na krawędziach istniejących poboczy (od drogi krajowej nr 12 w kierunku skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową nr 4527W Zielona–Łaguszów). • Profilowanie, w tym spulchnienie istniejącej warstwy z kruszywa i zagęszczenie podłoża pod warstwę konstrukcyjną pobocza. Nierówności i zagłębienia powstające w czasie zagęszczania powinny być wyrównywane na bieżąco przez spulchnienie warstwy istniejącego kruszywa i dodanie bądź usunięcie materiału, aż do otrzymania równej powierzchni.
• Wykonanie umocnienia poboczy obustronnych z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, dolomitowego (bez domieszki gliny) o szerokości 0,5 m i grubości warstwy 7 cm.
2) „Remont istniejących poboczy na drodze gminnej nr 450327W w miejscowości Stary Zamość, długość odcinka ok.1,3km (od skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową 4527W do łuku kołowego/ połączenie z drogą gminną dz. nr ewid. 250)”.
Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
• Mechaniczne ścinanie zawyżonych poboczy, w tym usunięcie warstwy humusu o grubości do 10 cm na krawędziach istniejących poboczy (od skrzyżowania drogi gminnej z drogą powiatową 4527W do łuku kołowego/ połączenie z drogą gminną dz. nr ewid. 250). • Profilowanie, w tym spulchnienie istniejącej warstwy z kruszywa i zagęszczenie podłoża pod warstwę konstrukcyjną pobocza. Nierówności i zagłębienia powstające w czasie zagęszczania powinny być wyrównywane na bieżąco przez spulchnienie warstwy istniejącego kruszywa i dodanie bądź usunięcie materiału, aż do otrzymania równej powierzchni.
• Wykonanie umocnienia poboczy obustronnych z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, dolomitowego (bez domieszki gliny) o szerokości 0,5 m i grubości warstwy 7 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ww. oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację niniejszego zamówienia. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 80 000,00 zł brutto i w tym przypadku nie mógł jej zwiększyć| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |