Dostawa emulsji asfaltowej kationowej C 65 B3 PU/RC w ilości 50 Mg

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00306786
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00306786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-24 14:24
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e7e6f760-b933-46a8-851c-6583ea09deed
Identyfikator
7712338012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Bitum i asfalt

Wykonawcy

1 przyznane

"BUDROMOST - STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąchock, PL · lot 0
137 944,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306786 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa emulsji asfaltowej kationowej C 65 B3 PU/RC w ilości 50 Mg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. J. Dąbrowskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa emulsji asfaltowej kationowej C 65 B3 PU/RC w ilości 50 Mg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7e6f760-b933-46a8-851c-6583ea09deed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092412/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa emulsji asfaltowej kationowej C65 B3 PU/RC w ilości 120 Mg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266477

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DP-I.2200.22.2026.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa emulsji asfaltowej kationowej C 65 B3 PU/RC w ilości 50 Mg, która służyć będzie do wykonywania remontów i napraw nawierzchni dróg,
b) Dostawa emulsji oprócz samej sprzedaży obejmuje: załadunek, ważenie, transport i rozładunek. Wykonawca zapewni pompę hydrauliczną do rozładunku emulsji,
c) Rozładunek emulsji będzie się odbywał na Obwodzie Drogowym w Rozprzy al. 900-lecia 13, 97-340 Rozprza, powiat piotrkowski, woj. łódzkie,
d) Minimalna ilość jednorazowej dostawy nie będzie mniejsza niż 10 Mg,
e) Dostarczona emulsja asfaltowa kationowa C 65 B3 PU/RC służyć będzie do wykonywania remontów i napraw nawierzchni bitumicznych i powinna spełniać następujące warunki:
• ma być przeznaczona do wykonywania powierzchniowych utrwaleń i remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych,
• spełniać wymagania normy europejskiej PN EN 13808:2010 „Asfalty i lepiszcza asfaltowe. Zasady klasyfikacji kationowych emulsji asfaltowych”
• do każdej odebranej partii emulsji asfaltowej musi być dołączona deklaracja zgodności z normą PN-EN 13808:2010

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137944,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141019,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137944,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budromost-Starachowice Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388

7.3.4) Miejscowość: Wąchock

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137944,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy