ŚWIADCZENIE USŁUG OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA BUDYNKIEM W OBIEKCIE SPÓŁKI FABRYKA WODY SP. Z O.O., POŁOŻONYM PRZY UL. 1 MAJA 41 W SZCZECINIE

Fabryka Wody sp. z o.o. w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00306845
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00306845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-24 14:38
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d6a28ee-2793-4447-8d44-0836880f016d
Identyfikator
8513217275
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru technicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznychUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwaKonserwacja i naprawa sieciowego sprzętu do przetwarzania danych

Wykonawcy

8 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 1
8162,28 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 2
13 224,96 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 3
1697,4 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 4
33 210 PLN
PIOTR CIUPABarlinek, PL · lot 5
13 530 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 6
1239,84 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH MVB SYLWESTER KRZYWIEC SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 7
6582,96 PLN
TMF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 8
54 120 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306845 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA BUDYNKIEM W OBIEKCIE SPÓŁKI FABRYKA WODY SP. Z O.O., POŁOŻONYM PRZY UL. 1 MAJA 41 W SZCZECINIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Fabryka Wody sp. z o.o. w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368786194

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 41

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-627

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 607900412

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@fabrykawody.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fabrykawody.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d6a28ee-2793-4447-8d44-0836880f016d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUG OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA BUDYNKIEM W OBIEKCIE SPÓŁKI FABRYKA WODY SP. Z O.O., POŁOŻONYM PRZY UL. 1 MAJA 41 W SZCZECINIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d6a28ee-2793-4447-8d44-0836880f016d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FW.DPiZP.235.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217880,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć I Przegląd Systemu audio przewodnika w zakresie:
1. weryfikacji modułów FSK obejmującej:
• połączenia mechaniczne kabli,
• czystość i temperaturę urządzenia,
• poprawności komunikacji z systemem zarządzania, nadawania, regulacja zasięgu.
2. weryfikacji odbiorników audio przewodnika obejmującej:
• działania i stanu technicznego urządzeń,
• jakości wyświetlania ekranu,
• odtwarzanego dźwięku,
• połączenia z ładowarkami, stan baterii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

50340000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznych

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część II: przegląd Systemu SSWIN obejmującego:
1. sprawdzenie stanu ilościowego wszystkich urządzeń oraz poprawności ich zamocowania,
2. sprawdzenie poprawności działania urządzeń i systemów alarmowych poprzez:
• naruszenie stref ochronnych bez wprowadzenia kodu dostępu,
• naruszenie stref ochronnych poprzez częściowe wprowadzenia kodu,
3. przeprowadzenie próby działania wszystkich czujek alarmowych (sprawdzenie zakresów wykrywania tych elementów),
4. sprawdzenie poprawności sygnalizowania (wizyjnego i akustycznego) sygnałów alarmowych powstałych w wyniku naruszenia stref ochronnych lub uszkodzenia urządzeń wykonawczych,
5. sprawdzenie współdziałania z innymi systemami technicznej ochrony, np. działanie systemu po naruszeniu każdej ze stref ochronnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50610000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 8320,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć III Systemu SKD obejmującego:
1. sprawdzenie stanu ilościowego wszystkich urządzeń oraz poprawności i stabilności ich zamocowania,
2. sprawdzenie poprawności działania wszystkich:
• czytników pasywnych kart zbliżeniowych,
• samozamykaczy drzwiowych,
• rygli elektrycznych oraz zwór elektromagnetycznych,
• przycisków wyjść,
3. sprawdzenie odblokowania wszystkich przejść,
4. sprawdzenie poprawności sygnalizowania sygnałów alarmowych powstałych w wyniku naruszenia przejścia kontrolowanego lub uszkodzenia urządzeń wykonawczych (kontaktrony),
5. sprawdzenie współdziałania systemu KD z systemem SAP, BMS.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

50610000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 31560,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć IV przegląd instalacji LAN obejmującego:
1. dokonanie oględzin urządzeń pod kontem poprawności działania diod sygnalizacyjnych pracę,
2. wykonanie czynności konserwujących, takich jak czyszczenie urządzeń sprężonym powietrzem,
3. sprawdzenie porządku w szafach PPD (usunięcie nagromadzonego kurzu),
4. sprawdzenie poprawności działania wentylatorów zamontowanych w szafach PPD do odprowadzania ciepła z szafy,
5. sprawdzenie poprawności parametrów środowiskowych w PPD kontrolerach, zweryfikowanie poprawności wskazań,
6. wykonanie testu wyłączników RCD (w porozumieniu z działem IT).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.5.) Wartość części: 16800,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć V : przegląd systemu HVAC obejmującego:
1. oględziny, czyszczenie szaf,
2. weryfikację poprawności odczytów parametrów z czujników,
3. sprawdzenie poprawności współdziałania z systemem SSP,
4. utrzymanie parametrów pracy Klima konwektorów/sterowników pomieszczeniach,
5. weryfikację poprawności wysterowana ( zawory/ wentylator),
6. sprawdzenie poprawności docisku żył,
7. weryfikację szaf kamerą termowizyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.5.) Wartość części: 25000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć VI: przegląd pętli indukcyjnej obejmującego:
1. sprawdzenie stanu przewodów pętli (czy nie są uszkodzone lub narażone na działanie czynników zewnętrznych, np. wody, chemikaliów),
2. kontrolę fizycznego stanu wzmacniacza pętli indukcyjnej oraz jego mocowania,
3. weryfikację poprawności funkcjonowania pętli poprzez odsłuch komunikatów nadawanych przez pętlę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.5.) Wartość części: 14000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć VII: przegląd instalacji RTV obejmującego:
1. weryfikację stanu masztu antenowego ( kompletność, weryfikacja stanu odciągów, kotwień, weryfikacja dociągnięcia śrub mocujących),
2. sprawdzenie przepustowości transmisji dla każdego gniazda przy użyciu transmitera RTV (ilość gniazd - 28 szt.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.5.) Wartość części: 2520,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć VIII: przegląd systemu VSS obejmującego (w zakresie etapu I i II):
1. sprawdzenie stanu ilościowego wszystkich urządzeń,
2. sprawdzenie stanu systemu dla każdego z rejestratorów cyfrowych,
3. sprawdzenie poprawności sterowania kamerami obrotowymi,
4. sprawdzenie poprawności działania oraz konfiguracji kamer.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50340000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznych

4.5.5.) Wartość części: 36480,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć IX: przegląd systemu PSIM obejmującego (w zakresie etapu I i II):
1. sprawdzanie poprawności działania poszczególnych interfejsów komunikacyjnych,
2. sprawdzenie poprawności współdziałania i wymiany informacji z innymi systemami zabezpieczeń technicznych,
3. weryfikację kompletności instalacji ( zgodnie z projektem wykonawczym),
4. weryfikację poprawności odczytywanych parametrów,
5. weryfikację poprawności wysterowana.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50312300-8 - Konserwacja i naprawa sieciowego sprzętu do przetwarzania danych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeglądy systemu saunowego obejmujące:
1. co 3 miesiące:
• wykonanie diagnostyki systemów sterownia obiektów będących w systemie SCADA,
• przeprowadzenie kontroli i przeglądu stanu instalacji w tym dostarczonych rozdzielnic,
• kontrola wizualna stanu urządzeń,
• sprawdzenie stanu połączeń mechanicznych,
• usunięcie stwierdzonych usterek,
• pomiar temperatury wewnątrz rozdzielnic,
• test wyłączników różnicowoprądowych;
2. co 6 miesięcy
• wykonanie diagnostyki systemów sterownia obiektów będących w systemie SCADA,
• archiwizacja programów aplikacyjnych oraz nastaw w systemie sterowania,
• aktualizacja oprogramowania typu firmware zainstalowanego w dostarczonych urządzeniach zgodnie z zaleceniami producenta urządzeń,
• przeprowadzenie kontroli i przeglądu stanu instalacji w tym dostarczonych rozdzielnic,
• kontrola wizualna stanu urządzeń,
• sprawdzenie stanu połączeń mechanicznych,
• sprawdzenie działania systemu podtrzymania zasilania awaryjnego zasilaczy buforowych 24VDC zainstalowanych w rozdzielnicach,
• kontrola działania urządzeń pomiarowych (czujników temperatury i wilgotności), kontrola działania systemu audio-wizualnego DMX.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.5.) Wartość części: 23200,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty cenowej

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8162,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8162,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb Sylwester Krzywiec Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Widuchowska 19

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-718

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8162,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13224,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34440,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13224,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb Sylwester Krzywiec Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Widuchowska 19

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-718

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13224,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1697,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1697,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb Sylwester Krzywiec Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Widuchowska 19

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-718

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1697,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33210,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43187,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33210,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TMF Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Dąbska 70

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-789

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33210,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-10-01 do 2026-10-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13530,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13530,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Open System Piotr Ciupa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971747833

7.3.3) Ulica: Armii Polskiej 2c/11

7.3.4) Miejscowość: Barlinek

7.3.5) Kod pocztowy: 74-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13530,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1239,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15990,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1239,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usłu Specjalistycznych mvb Sylwester Krzywiec Sp. komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Widuchowska 19

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-718

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1239,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6582,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6582,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb Sylwester Krzywiec Sp. komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522309700

7.3.3) Ulica: Widuchowska 19

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-718

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6582,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-12-01 do 2027-06-30

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91984,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54120,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TMF Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522710408

7.3.3) Ulica: Dąbska 70

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-789

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-12-01 do 2027-06-30

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi