Dostawa zaawansowanych krzeseł i foteli ergonomicznych oraz ergonomicznych biurek przeznaczonych do pracy przy stanowiskach komputerowych
Gmina Miejska Pruszcz Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306886
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 14:47
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f94bee4f-ca68-4271-bcef-1046e04ef3cd
- Identyfikator
- 5930206827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306886 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zaawansowanych krzeseł i foteli ergonomicznych oraz ergonomicznych biurek przeznaczonych do pracy przy stanowiskach komputerowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Pruszcz Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674919
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 20
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 58 775 99 69
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 58 682 34 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszcz-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszcz-gdanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zaawansowanych krzeseł i foteli ergonomicznych oraz ergonomicznych biurek przeznaczonych do pracy przy stanowiskach komputerowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f94bee4f-ca68-4271-bcef-1046e04ef3cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański oraz w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290732
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203344,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem i montażem fabrycznie nowych, nieużywanych, nieregenerowanych, niepowystawowych zaawansowanych krzeseł i foteli ergonomicznych do pracy biurowej oraz ergonomicznych biurek - przeznaczonych do wielogodzinnej pracy przy stanowiskach komputerowych, w łącznej ilości:
1) krzesła i fotele ergonomiczne: 88 sztuk, z czego:
a) 80 sztuk zaawansowanych krzeseł ergonomicznych,
b) 8 sztuk zaawansowanych foteli ergonomicznych,
2) biurka ergonomiczne z regulacją wysokości blatu: 28 sztuk.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia przedstawiono w OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39121100-7 - Biurka
39112000-0 - Krzesła
39113100-8 - Fotele
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną wynosi 315 859,08 zł brutto. Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 230 000,00 zł brutto i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315859,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315859,08 PLN
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |