Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. : Rewitalizacja terenu parkingu w Wołosatem wraz z istniejącymi budynkami i infrastrukturą turystyczną.

BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00517857
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00517857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-26 12:37
Lokalizacja
Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0d0c371-dbd2-4ab0-89e9-f2868accde09
Identyfikator
6891232725
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

PLASMA PROJECT S.C. ADAM KOZAK, MAŁGORZATA PIETRAS-KOZAKKraków, PL · lot 0
535 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517857 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej
dla przedsięwzięcia pn. : Rewitalizacja terenu parkingu w Wołosatem
wraz z istniejącymi budynkami i infrastrukturą turystyczną.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bdpn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0d0c371-dbd2-4ab0-89e9-f2868accde09

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej
dla przedsięwzięcia pn. : Rewitalizacja terenu parkingu w Wołosatem
wraz z istniejącymi budynkami i infrastrukturą turystyczną.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0d0c371-dbd2-4ab0-89e9-f2868accde09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038276/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla przedsięwzięcia pn. : Rewitalizacja terenu parkingu w Wołosatem wraz z istniejącymi budynkami i infrastrukturą turystyczną.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021 – 2027; Projekt pn. „Główny Szlak Beskidzki – Centrum Turystyki Aktywnej Polskich Karpat” ; Beneficjent- Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego; Partner Projektu -Bieszczadzki Park Narodowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440892

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej wszystkich branż wraz z przygotowaniem materiałów niezbędnych do uzyskania decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. „Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej na rewitalizacje terenu parkingu w Wołosatem w Gminie Lutowiska wraz z istniejącymi budynkami i infrastrukturą turystyczną, z włączeniem przylegających terenów zielonych oraz drogą łączącą obszar z Zachowawczą Hodowlą Konia Huculskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71355000-1 - Usługi pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 535000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Plasma Project , sp. cywilna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751512815

7.3.3) Ulica: os. Teatralne 3/19

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-945

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Michał Wójciak Zakres prac: Mapa do celów projektowych
Grzegorz Pazdalski Zakres prac: Projekt drogowy
ESEL PROJEKT Emil Ślęczka Zakres prac: Instalacje elektryczne i teletechniczne
Mateusz Pilch Zakres prac: Instalacje sanitarne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi