„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Biskupicach, Gmina Pobiedziska”
Związek Międzygminny "Puszcza Zielonka"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306914
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 14:52
- Lokalizacja
- Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0972b6ed-006a-4035-9e3f-9f5c7698139f
- Identyfikator
- 7772578197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306914 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Biskupicach, Gmina Pobiedziska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Międzygminny "Puszcza Zielonka"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634186896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowy Rynek 8
1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 61 811 41 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@puszcza-zielonka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puszcza-zielonka.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zadania Związku Międzygminnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Biskupicach, Gmina Pobiedziska”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0972b6ed-006a-4035-9e3f-9f5c7698139f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037030/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Biskupicach, Gmina Pobiedziska” - Zamówienie z wolnej ręki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
- umowa pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” – POLSKI ŁAD ED. 8 cz. 2” nr 272/17/2024 została zawarta dnia 21/05/2024 r.;
- WUPRINŻ SPÓŁKA AKCYJNA ul. Straży Ludowej 35 60-465 Poznań;
- przedmiot zamówienia podstawowego i podobnego obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami i przepompownią ścieków;
- zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego (w pkt 4.2.14.)
- jest zgodne z jego przedmiotem
- szacowanie wartości zamówienia podstawowego: 9.285.385,63 zł, równowartość w euro: 2.002.412,20, 2) Zamówienia podobnego netto: 4.642.692,81 zł równowartość w euro: 1.001.206,10, 4) Całkowita szacunkowa wartość zamówienia netto (podstawowego oraz podobnego: 13.928.078,43 zł, równowartość w euro 3.003.618,30 – wartość niniejszego zamówienia podobnego – netto: 495.903,43 zł, równowartość w euro: 115.058,80
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cb9ceaf4-eb7a-11ee-9c02-ce2b643d361d
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271-02/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 495903,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie zamówienia podobnego do zamówienia pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” – POLSKI ŁAD EDYCJA 8 cz. 2” – nr referencyjny 271-02/2024.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WUPRINŻ SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 630124183
7.3.3) Ulica: ul. Straży Ludowej 35
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-465
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
część robót budowlano-montażowych, roboty drogowe
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394247,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |