Zakup nagłośnienia dla Fabryki Kultury w Redzie
FABRYKA KULTURY W REDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00306955
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 15:02
- Lokalizacja
- Reda, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2923ea82-bc83-433d-b6bb-166a3d06df43
- Identyfikator
- 5882401174
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306955 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nagłośnienia dla Fabryki Kultury w Redzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: FABRYKA KULTURY W REDZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221961040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łąkowa 59 A
1.5.2.) Miejscowość: Reda
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-240
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@fabrykakultury.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fabrykakultury.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2923ea82-bc83-433d-b6bb-166a3d06df431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nagłośnienia dla Fabryki Kultury w Redzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2923ea82-bc83-433d-b6bb-166a3d06df43
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00199044/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup nagłośnienia dla Fabryki Kultury w Redzie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/5/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia zakup i dostawa sprzętu nagłośnieniowego sali koncertowej dla Fabryki Kultury w Redzie, zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia, w szczególności ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, obejmującym w szczególności następujące działania:
1) dostawę sprzętu określonego w opisie przedmiotu zamówienia wraz z wyposażeniem do siedziby Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego, w dniach od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy,
2) ustawienie, podłączenie sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego,
3) przeszkolenie pracowników FK w zakresie obsługi technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299144,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299144,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299144,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsbud Audio Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 526-020-28-55
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299144,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |