WYKONANIE SYSTEMU KLIMATYZACJI W BUDYNKU PROKURATURY REJONOWEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
PROKURATURA OKRĘGOWA W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517864
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 12:38
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-595a0060-5cfa-4440-8f80-997dbf7d4418
- Identyfikator
- 6571867528
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
Wykonawcy
1 przyznane
MARCIN BARTOSKielce, PL · lot 0
259 999,86 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517864 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE SYSTEMU KLIMATYZACJI W BUDYNKU PROKURATURY REJONOWEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MICKIEWICZA 7
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-352
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.merwart@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-kielce
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE SYSTEMU KLIMATYZACJI W BUDYNKU PROKURATURY REJONOWEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-595a0060-5cfa-4440-8f80-997dbf7d4418
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232270/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przeprowadzenie remontów w budynkach prokuratur okręgu kieleckiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
We wcześniej prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Ogłoszenie nr 2024/BZP 00437458/01 z dnia 2024-07-30
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3016-7.261.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i wykonanie na jego podstawie systemu klimatyzacji w budynku Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. A. Wardyńskiego 15 C
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aswent Marcin Bartos
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290838882
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259999,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-10| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |