Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

GMINA SICIENKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00306990
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00306990/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 15:14
Lokalizacja
Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af
Identyfikator
5542657609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

JACEK JARZEMBSKIPAWŁÓWEK, PL · lot 0
40 467 PLN
SYLWESTER LISLisewo, PL · lot 1
29 889 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306990 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mrotecka

1.5.2.) Miejscowość: Sicienko

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299235

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077042/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.41.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót: Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania:
1.1. Zadanie 1: Budowa oświetlenia drogowego na ul. Zielonej w Zielonczynie - etap II
1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 361 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-7 i poprowadzić do zaprojektowanych słupów oświetleniowych – słup nr SO-9, SO-11, SO-13,
2) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech dziesięciometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-9, SO-11, SO-13,
3) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-8, SO-10, SO-12, pozostawić zapas kabla,
4) na słupie SO-9, SO-11, SO-13 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 19W o strumieniu mocy min 2650 lm z redukcją mocy – 3 szt.,
5) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego.
2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół.
3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej
w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.
4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6A (dot. Zadania 1) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 40541,92 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót: Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania:
1.2. Zadanie 2: Budowa oświetlenia drogowego w Trzemiętowie Kolonii- etap IV
1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 112 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-1/11 i poprowadzić do zaprojektowanego słupa oświetleniowego nr SO-1/13,
2) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 227 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącej szafki oświetleniowej do zaprojektowanych słupów oświetleniowych SO-2/2, SO-2/4,
3) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech ośmiometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4,
4) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-1/12, SO-2/1 oraz SO-2/3 pozostawić zapas kabla,
5) na słupie SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 51W o strumieniu mocy min 7550 lm z redukcją mocy – 3 szt.,
6) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego.

2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół.
3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.
4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6B (dot. Zadania 2) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 35046,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40467 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46740 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40467 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW. ELEKTROBRAND JACEK JARZEMBSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670429371

7.3.4) Miejscowość: PAWŁÓWEK

7.3.5) Kod pocztowy: 86-014

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40467 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29889 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36777 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29889 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwester Lis - P.W. "KALA" - Usługi Elektroinstalacyjne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751326522

7.3.4) Miejscowość: Bartlewo

7.3.5) Kod pocztowy: 86-230

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29889 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane