Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew wraz z montażem paneli fotowoltaicznych

Gmina Skaryszew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307016
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307016/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 15:25
Lokalizacja
Skaryszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3905fb09-40ef-4015-ae5a-1b37cc4d1dde
Identyfikator
7962867409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN DRÓŻDŻWarszawa, PL · lot 0
1 096 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307016 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew wraz z montażem paneli fotowoltaicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skaryszew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223385

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackego 6

1.5.2.) Miejscowość: Skaryszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-640

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6103089

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@skaryszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skaryszew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.zamowienia.skaryszew.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew wraz z montażem paneli fotowoltaicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3905fb09-40ef-4015-ae5a-1b37cc4d1dde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307016

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053933/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku UrzęduMiasta i Gminy w Skaryszewie wraz zmontażem paneli fotowoltaicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2.1 „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144159

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.4.2.2026.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację budynku Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew zlokalizowanego w Skaryszewie, przy ul. Juliusza Słowackiego 6 (dz. ewid. nr 4108/1, obręb SKARYSZEW – MIASTO). Budynek to obiekt podpiwniczony, murowany, posiadający 3 kondygnacje naziemne. Budynek zwieńczony dachem płaskim.
W zakres robót do wykonania wchodzi:
- roboty rozbiórkowe,
- docieplenie i kolorystyka ścian zewnętrznych budynku,
- docieplenie cokołu budynku, ościeży okiennych i drzwiowych,
- docieplenie ścian piwnic, ścian poniżej poziomu terenu, wraz z zastosowaniem hydroizolacji i izolacji przeciwwodnej,
- wymiana stolarki otworowej, (KOLOR STOLARKI OTWOROWEJ – Kolor grafit/antracyt)
- docieplenie dachu,
- wykonanie opaski z kostki,
- montaż instalacji PV,
- montaż rekuperatorów ściennych w piwnicy,
- demontaż istniejących balkonów i montaż balkonów francuskich,
- wykonanie klamrowania obiektu,
- wykonanie napisu i herbu 3d podświetlonego,
- wykonanie napisu z herbem malowanego,
- wykonanie podświetlenia elewacji frontowej (minimum 12 pkt świetlnych pionowych)
-demontaż budek lęgowych dla „Jeżyków” w określonym terminie w załączonej opinii ornitologicznej,
- ZAKUP 15 SZTUK TROCINOBETONOWYCH BUDEKA LĘGOWYCH DLA JERZYKÓW, i ich zamontowanie zgodnie z opinią ornitologiczną.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w przedmiarze robót oraz:
− Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
− Opisie technicznym,
− projektowanych postanowieniach umowy, Załącznik nr 2 do SWZ.
− OPINII ORNITOLOGICZNEJ Z ELEMENTAMI ANALIZY CHIROPTEROLOGICZNEJ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1096000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1778580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1096000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRO-MAR MARCIN DRÓŻDŻ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141163537

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-107

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1096000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane