Usługa przygotowania i dostarczania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM.JANINY PORAZIŃSKIEJ W IGNACOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307063
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-24 15:49
Lokalizacja
Ignaców, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aba7cd3c-3c8a-4482-bf74-744a050d7fd6
Identyfikator
8221897493
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

ROMANA WOŹNICASulejówek, PL · lot 0
214 413,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307063 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przygotowania i dostarczania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM.JANINY PORAZIŃSKIEJ W IGNACOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSS Ignaców

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711647524

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 8

1.5.2.) Miejscowość: Ignaców

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 257592623

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zssignacow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zssignacow.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zssignacow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowania i dostarczania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aba7cd3c-3c8a-4482-bf74-744a050d7fd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00242102/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa przygotowania i dostarczania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248184

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSS.KG.241.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 213054,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i dostarczania obiadów w formie cateringu dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie w roku szkolnym 2026/2027 w ramach realizacji obowiązku, o którym mowa w art. 106a ustawy Prawo oświatowe.
2. Zamawiający przewiduje dostawę łącznie około 90 posiłków dziennie (85 obiadów normalnych oraz 5 obiadów diet np. takich jak):
- dieta bezmleczna
- dieta bezglutenowa
- dieta cukrzycowa
- dieta lekkostrawna
Podana liczba posiłków jest liczbą szacunkową.

Obiad dwudaniowy składający się z:
Pierwsze danie: zupa – 300 ml,
Zamawiający informuje, że zupy nie mogą być typu „krem” za wyjątkiem zup klarownych, np. barszcz czerwony.
Drugie danie:
danie mięsne składające się z porcji mięsa lub ryby – 100 gramów,
ziemniaki lub kasza lub makaron - 150 gramów,
surówka lub jarzynka gotowana – 80 gramów,
kompot lub sok z produktów świeżych i pełnowartościowych – 250 ml,
W przypadku dania bezmięsnego – porcja posiłku powinna wynosić: 280 gramów, surówka lub jarzynka gotowana – 80 gramów, kompot lub sok z produktów świeżych i pełnowartościowych – 250 ml,

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214413,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237018,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214413,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Gastronomiczno-Turystyczne Romana Woźnica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221929678

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 1

7.3.4) Miejscowość: Dębe Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 05-311

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214413,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-07 do 2027-06-18
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi