Koncepcja odwodnienia osiedla Leśnego w m. Smolec, obejmującego swym zakresem następujące ulice: Ładną, Słoneczną, Chabrową, Parkową, Pogodną i Laurową wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307083
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-24 16:21
Lokalizacja
Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a2a41ee-ce6e-432e-a939-0d7502fd1e34
Identyfikator
8961298766
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

PBW INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 0
454 096,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307083 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koncepcja odwodnienia osiedla Leśnego w m. Smolec, obejmującego swym zakresem następujące ulice: Ładną, Słoneczną, Chabrową, Parkową, Pogodną i Laurową wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@katywroclawskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://katywroclawskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Koncepcja odwodnienia osiedla Leśnego w m. Smolec, obejmującego swym zakresem następujące ulice: Ładną, Słoneczną, Chabrową, Parkową, Pogodną i Laurową wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a2a41ee-ce6e-432e-a939-0d7502fd1e34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00077994

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji pn.: „Koncepcja odwodnienia osiedla Leśnego w m. Smolec, obejmującego swym zakresem następujące ulice: Ładną, Słoneczną, Chabrową, Parkową, Pogodną i Laurową wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego”
Szczegółowy opis i warunki realizacji określone są w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274782,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454096,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 454096,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBW INŻYNIERIA Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971809091

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 454096,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi