Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała
Gmina Wisznia Mała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307084
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 16:23
- Lokalizacja
- Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d52c7b19-4ee8-4a8c-80c2-94f7c7786030
- Identyfikator
- 9151603764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307084 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisznia Mała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934897
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 9
1.5.2.) Miejscowość: Wisznia Mała
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-114
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 3084800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wiszniamala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiszniamala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/PostepowaniaZamawiajacego/Details?przetargId=4e6c76c7-2ec3-4d85-a5b9-e669e3502c1b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d52c7b19-4ee8-4a8c-80c2-94f7c7786030
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056772/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach, gm. Wisznia Mała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie inwestycyjne realizowane w ramach: a. udzielonej z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej w Programie Rozwoju Infra-struktury Sportowej w Województwie Dolnośląskim b. ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w województwach – Edycja 20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 833487,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadanie pn: "Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej w Piotrkowiczkach , gm. Wisznia Mała" w tym:
1) zamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmujące:
a. budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach pola gry 28,0 m x 15,0 m i nawierzchni poliuretanowej,
b. dostawę i montaż siłowni plenerowej
c. zagospodarowanie terenu i odwodnienie terenu w tym:
- dostawę i montaż nawierzchni bezpiecznej pod urządzenia siłowni plenerowej
- dostawę i montaż urządzeń małej architektury: ławki -4 szt. Kosze - 4szt. stojaki rowerowe -4sz,
- dostawę i montaż piłkochwytów.
Zadanie inwestycyjne realizowane w ramach:
a. udzielonej z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej w Programie Rozwoju Infra-struktury Sportowej w Województwie Dolnośląskim
b. ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w województwach - Edycja 2025
2) zamówienie objęte Prawem Opcji (art. 441 u.p.z.p.; niegwarantowane) zwane dalej Opcja
- wykonanie instalacji kablowej n.n.
- montaż naświetlaczy boiska wielofunkcyjnego typu LED - 2 szt.
- montaż szafy sterowniczej SO
Uwaga!
Zamawiający informuje, że dokonał zmiany sposobu sterowania oświetleniem boiska oraz wyposażenia szafy sterowniczej.
Sterowanie należy wykonać zgodnie ze zmienionym schematem stanowiącym integralną cześć niniejszej umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, w wyznaczonym terminie składania ofert, do Zamawiającego wpłynęły 2 oferty. W toku czynności badania i oceny ofert jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez Wykonawcę: Build Investments Sp. z o.o., ul. Legnicka 46/3, 53-674 Wrocław. Wykonawca w odpowiedzi na zaproszenie do podpisania umowy nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz nie stawił się na jej podpisanie. Powyższe działanie zostało uznane przez Zamawiającego za uchylenie się od zawarcia umowy o zamówienie publiczne.Następna oferta niepodlegająca odrzuceniu przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z brakiem możliwości zwiększenia środków finansowych do ceny pozostałej w postępowaniu oferty, przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie przywołanego w uzasadnieniu prawnym art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |