Remont pomieszczeń biurowych I piętra w budynku administracyjnym zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 3 w Środzie Wielkopolskiej
"LIDER USŁUG KOMUNALNO-SAMORZĄDOWYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307114
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 17:00
- Lokalizacja
- Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1adb9b1-56c0-4cbf-9719-ee744310c392
- Identyfikator
- 7860007442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307114 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych I piętra w budynku administracyjnym zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 3 w Środzie Wielkopolskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "LIDER USŁUG KOMUNALNO-SAMORZĄDOWYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630965758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nad Strugą 8
1.5.2.) Miejscowość: Środa Wielkopolska
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@luks-sroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luks-sroda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1adb9b1-56c0-4cbf-9719-ee744310c3921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń biurowych I piętra w budynku administracyjnym zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 3 w Środzie Wielkopolskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1adb9b1-56c0-4cbf-9719-ee744310c392
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269069
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LUKS/05/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty polegające na wykonaniu robót ogólnobudowlanych w ramach zadania pt., „Remont pomieszczeń biurowych I piętra w budynku administracyjnym zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 3 w Środzie Wielkopolskiej ”
1.2 Wspólny słownik zamówień CPV
KOD CPV 45000000-7 – Roboty budowlane
KOD CPV 45110000-1 – Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych
KOD CPV 45400000-1 – Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
KOD CPV 45450000-6 – Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
KOD CPV 45431000-7 – Kładzenie płytek
KOD CPV 45431100-8 – Kładzenie płytek podłogowych
KOD CPV 45431200-9 – Kładzenie płytek ściennych
KOD CPV 44112200-0 – Wykładziny podłogowe
KOD CPV 45432111-5 – Kładzenie wykładzin elastycznych
KOD CPV 44112220-6 – Podłogi z tworzyw sztucznych
KOD CPV 45321000-3 – Izolacja cieplna
KOD CPV 45320000-6 – Roboty izolacyjne
KOD CPV 45262520-2 – Roboty murowe
KOD PCV 45442100-8 – Roboty malarskie
KOD CPV 45421146-9 – Instalowanie sufitów podwieszanych
KOD CPV 45400000-1 – Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
KOD CPV 45410000-4 – Roboty w zakresie wykonywania tynków (gładzie gipsowe)
KOD CPV 45421146-9 – Instalowanie ścianek działowych
KOD CPV 45261100-5 – Wykonywanie konstrukcji drewnianych
KOD CPV 45247240-4 – Roboty budowlane w zakresie barier stałych
KOD CPV 39299000-4 – Wyroby szklane
1.3 Lokalizacja: ul. Wiosny Ludów 3, 63-000 Środa Wielkopolska, dz. nr ewid. 1774/1
obręb 0004 Środa Wielkopolska.,”
1.4 Zakres robót obejmuje:
Budynek administracyjny:
1.4.1 Roboty rozbiórkowe
1.4.2. Roboty technologiczne:
roboty przygotowawcze,
roboty posadzkowe,
roboty murarskie,
roboty tynkarskie,
roboty izolacyjne,
sufity podwieszane,
roboty malarskie,
roboty w zakresie klatki schodowej,
1.5 Ponadto Wykonawca zapewni realizowanie zamówienia:
a) minimum 5 osobowym zespołem stale realizującym roboty ujęte w przedmiarze robót,
b) wg harmonogramu robót opracowanego przez Wykonawcę i zaakceptowanego przed podpisaniem umowy przez Zamawiającego .
1.6 Szczegółowy opis przedmiotu określa dokumentacja projektowa stanowiąca część II SWZ.
1.7 Zamawiający dołączył do SWZ przedmiar robót, który jest elementem pomocniczym opisu przedmiotu zamówienia i nie stanowi podstawy realizacji przedmiotu zamówienia. Przedmiar robót nie jest podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny, a ma jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. Wobec powyższego mogą występować rozbieżności pomiędzy ilością i zakresem prac wykazanych w przedmiarze robót, a ilością i zakresem prac do wykonania wynikających z: projektu budowlanego oraz opisu przedmiotu zamówienia. Ilości i zakres prac wskazany w przedmiarze robót nie jest w żadnym stopniu wiążący dla wykonawcy. Wykonawca przy wycenie prac nie musi korzystać z załączonego do SWZ przedmiaru robót.
1.8 Wykonawca do realizacji przedmiotu umowy zobowiązany jest stosować wyłącznie materiały fabrycznie nowe, posiadające ważne odpowiednie wymagane certyfikaty i atesty oraz dopuszczenia, potwierdzające możliwość zastosowania ich do realizacji niniejszego zamówienia.
1.9 Nadzorem nad robotami objętymi niniejszym zamówieniem będzie się zajmował wyznaczony przedstawiciel Zamawiającego.
1.10 Następujące dokumenty będą uważane, odczytywane i interpretowane, według następującego pierwszeństwa:
1.10.1 niniejsza SWZ,
1.10.2 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
1.10.3 dokumentacja techniczna zawierająca opis i rysunki,
1.10.4 przedmiar robót.
1.11 Zamawiający nie udziela zaliczek na wykonanie zamówienia oraz nie wnosi przedpłat.
1.11 Zamawiający dopuszcza możliwość otrzymywania od Wykonawcy faktur wystawianych
w formie elektronicznej tzw. e-faktur.
Przedmiot zamówienia precyzują:
1) SWZ II – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
2) SWZ IV – Projektowane postanowienia umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262520-2 - Roboty murowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45410000-4 - Tynkowanie
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
39299000-4 - Wyroby szklane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z odrzuceniem oferty Wykonawcy AMTC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, cena nieodrzuconej oferty oferta z najniższą ceną (494.226,96 PLN BRUTTO) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (467.400,00 PLN BRUTTO), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie działając na podstawie przepisu art. 255 pkt 3 w zw. z przepisem art. 266 PZP.
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |