Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sosnówce
Gmina Sosnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307183
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 20:13
- Lokalizacja
- Sosnówka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16fc4946-c88a-4b5c-bfac-cc301c7e33d2
- Identyfikator
- 5372336265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307183 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sosnówce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237718
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sosnówka 55
1.5.2.) Miejscowość: Sosnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-518
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnowka.przetargi@go2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sosnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16fc4946-c88a-4b5c-bfac-cc301c7e33d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sosnówce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16fc4946-c88a-4b5c-bfac-cc301c7e33d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070344/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sosnówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja jest objęta dofinansowaniem z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności – część grantowa Działanie: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zamówienie obejmuje swoim zakresem w szczególności:
1) docieplenie ściany zewnętrznej styropianem o grubości 10 cm i o współczynniku przenikania ciepła λ=0,036W/(m*K),
2) wymianę okien na okna PCV (poza salą gimnastyczną) z szybą zespoloną, uchylno- rozwierne o współczynniku przenikania ciepła U=0,9W/(m2*K);
3) wymianę drzwi zewnętrznych na drzwi (poza salą gimnastyczną) o współczynniku przenikania ciepła U=1,3W/(m2*K);
4) docieplenie ścian fundamentowych styropianem ekstrudowanym o grubości 10cm,
5) modernizację c.w.u. Modernizacja obejmuje wykonanie instalacji pompy ciepła wraz z pompą obiegową, orurowaniem, armaturą i osprzętem wg branży sanitarnej
6) modernizację c.o. Modernizacja obejmuje wykonanie instalacji pompy ciepła wraz z armaturą, osprzętem i buforem wg branży sanitarnej
7) montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy min 16kW- wg branży elektrycznej
8) wymiana rur spustowych,
9) remont schodów zewnętrznych,
10) demontaż oraz wykonanie nowej opaski wokół budynku,
11) remont istniejących zadaszeń,
12) remont pomieszczenia pompy ciepła.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2578298,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5385000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2578298,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PNB BUDOWNICTWO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 537 266 06 75
7.3.3) Ulica: ul. Północna 12A
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2578298,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |