Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
Gmina Ożarów Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517882
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 12:41
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d4fac32-ab26-4975-97c1-1b9489982782
- Identyfikator
- 1181766202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517882 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ożarów Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 731 32 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ozarow-mazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozarow-mazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d4fac32-ab26-4975-97c1-1b94899827821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d4fac32-ab26-4975-97c1-1b9489982782
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069593/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.42.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 176972,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki.
2. Dofinansowanie w formie dotacji na w/w zadanie zostało przyznane Zamawiającemu uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Umowa w sprawie dofinansowania będzie zawarta pomiędzy Zamawiającym a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie po podpisaniu umowy przez Zamawiającego i Wykonawcę wyłonionego w ramach niniejszego postępowania.
3. Obszary montażu opraw LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki:
- ul. Długa w Płochocinie
- ul. Łąkowa w Płochocinie
- ul. Parkowa w Płochocinie
- ul. Szeligowska w Szeligach
- ul. Marszewskiego w Pilaszkowie
- ul. Nowowiejska w Pilaszkowie
- ul. Cisowa w Broniszach
- ul. Piastowska w Broniszach
4. Zakres robót obejmuje wykonanie wymiany opraw oświetleniowych z sodowymi źródłami światła na wybranych ulicach gminy, na oprawy w technologii LED w tym w szczególności:
a) Wymianę opraw oświetleniowych rtęciowych, sodowych, demontaż i montaż w ich miejsce – 176 szt.
( w tym: Opraw ulicznych LED według projektu o mocy 35W dla dróg Gminnych – 81 szt. , Opraw ulicznych LED według projektu o mocy 50W dla dróg Powiatowych – 95 szt.)
b) Wymianę przewodów YKY 3x2,5mm2 750V do opraw oświetleniowych – wciąganie w wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m odcinki 4,5m przewodu – 210 mb.
c) Wymianę konstrukcji stalowych i osprzętu linii napowietrznej NN – zabezpieczenie (bezpiecznik napowietrzny BZO z wkładką 4A) – 176 szt.
d) Wymianę konstrukcji stalowych i osprzętu linii napowietrznej NN – poprzecznik przelotowy – 348 szt.
5. Wykonawcy powinni uwzględnić także demontaż starych wysięgników, gniazd bezpiecznikowych, opraw oświetleniowych wraz z ich utylizacją/prawidłowym zagospodarowaniem odpadów. Wykonawca dokona utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
6. Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1 do SWZ,
na który składają się:
- opis przedmiotu zamówienia,
- przedmiar robót,
- wykazy dróg
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
7. Załącznik Nr 1 do SWZ zawiera przewidywany zakres ilościowy prac do wykonania.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w zakresie rodzaju prac ( liczby i krotności), jak również stosowania prac zamiennych pomiędzy poszczególnymi pozycjami załącznika Nr 1 do SWZ maksymalnie o +/- 30%.
O wszelkich zmianach Zamawiający będzie informował Wykonawcę w trakcie wykonywania umowy.
8. Wynagrodzenie Wykonawcy wynikające z realizacji przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć środków finansowych zabezpieczonych w budżecie Zamawiającego.
9. Wykonawca pozyska we własnym zakresie i na swój koszt zaplecze prac oraz ubezpieczy roboty w niezbędnym zakresie.
10. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z materiałów, które będą posiadać odpowiednie certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty bezpieczeństwa. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE.
11. Do Wykonawcy należy zgłoszenie rozpoczęcia i zakończenia robót będących przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174398,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 404254,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174398,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energo-Line Łukasz Sitnicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142628040
7.3.3) Ulica: ul. Ignacego Daszyńskiego 1/167
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215314,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |