Roboty budowlane polegających na adaptacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku w ramach projektu

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIDNIKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307213
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 23:59
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2e6d097-2969-4483-b810-575d4048696c
Identyfikator
7122483842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307213 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegających na adaptacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku w ramach projektu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIDNIKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431010878

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Leśmiana 4

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spzozswidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozswidnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozswidnik.ezamawiajacy.pl/pn/spzozswidnik/demand/292426/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegających na adaptacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku w ramach projektu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2e6d097-2969-4483-b810-575d4048696c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zakup realizowany jest w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku”, Numer projektu: FELU.07.08-IZ.00-0061/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264311

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ/ZP/271/09/05/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest roboty budowlane polegających na adaptacji
i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Dokumentacja projektowa i techniczna) stanowi załącznik nr 1 do SWZ;
2. Zakup realizowany jest w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku”, Numer projektu: FELU.07.08-IZ.00-0061/24.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Przepis ten umożliwia unieważnienie postępowania przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Do Zamawiającego wpłynęły pytania wykonawców dotyczące treści dokumentacji postępowania, w szczególności zakresu, sposobu wykonania oraz powiązań robót
budowlanych z pozostałymi elementami projektu. Treść zadanych pytań wykazała konieczność dokonania przez Zamawiającego ponownej, pogłębionej analizy dokumentacji postępowania oraz sposobu realizacji zamówienia. Udzielenie odpowiedzi na pytania wykonawców bez uprzedniego przeanalizowania wpływu tych zagadnień na całość zamówienia mogłoby prowadzić do utrwalenia rozwiązań wymagających weryfikacji albo modyfikacji. Unieważnienie postępowania na obecnym etapie nie wynika z wadliwości dotychczasowych czynności Zamawiającego, lecz z konieczności zapewnienia prawidłowego, kompletnego i spójnego przygotowania postępowania po analizie pytań wykonawców oraz ich wpływu na zakres, opis przedmiotu zamówienia, sposób realizacji i odbioru zamówienia.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane