Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnej w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap II
Gmina Stubno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307262
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307262/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 07:35
- Lokalizacja
- Stubno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e66487a-b084-4e4c-82aa-09de653ee43a
- Identyfikator
- 7952306276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307262 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnej w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stubno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stubno
1.5.2.) Miejscowość: Stubno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-723
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@stubno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stubno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e66487a-b084-4e4c-82aa-09de653ee43a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnej w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e66487a-b084-4e4c-82aa-09de653ee43a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307262
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052041/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia: "Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap II". Zakres robót objętych przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności:
1) ustawienie rusztowania zewnętrznego;
2) wykonanie robót murowych parteru, w zakresie m.in. ścian nośnych, ścian działowych, otworów na okna i drzwi oraz ułożenia nadproży w ścianach nośnych;
3) wykonanie robót żelbetowych, w zakresie m. in. zbrojenia, belek, słupów i podciągów żelbetowych, wieńców monolitycznych i płyt żelbetowych;
4) wykonanie robót murowych nad stropem, w zakresie m. in. ścian frontowych i wewnętrznych;
5) wykonanie konstrukcji dachowej, komina, konstrukcji wieżyczki drewnianej oraz pokrycia dachowego wraz z montażem krzyża na dachu;
6) wykonanie wentylacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej;
7) wykończenie ścian w zakresie gruntowania, tynkowania, malowania, montażu podokienników oraz licowania ścian i ułożenia płytek w łazienkach;
8) wykonanie instalacji kanalizacyjnej i wodociągowej
9) wykonanie instalacji elektrycznej zewnętrznej i wewnętrznej, instalacji przyzywowej, instalacji nagłośnienia i instalacji odgromowej
UWAGA: Roboty stanowią kontynuację inwestycji zrealizowanej w etapie I, który obejmował fundamenty, ich zbrojenie oraz wykonanie podkładów betonowych.
Zakres prac nie obejmuje:
robót wykończeniowych w zakresie podłogi, stropu, ocieplenia dachu, podwieszenia stropu parteru oraz robót elewacyjnych;
zagospodarowania terenu przy kaplicy, w zakresie płyty odbojowej, nawierzchni chodnikowej, nawierzchni drogowej, pochylni i wejścia do kaplicy, wykonania trawnika oraz postawienia kontenera na śmieci;
wyposażenia kaplicy oraz sanitariatów.
Szczegółowy zakres robót został przedstawiony w dokumentacji technicznej, przedmiarze robót oraz STWiORB, stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45262300-4 - Betonowanie
45262522-6 - Roboty murarskie
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku badania i oceny ofert Zamawiający, działając na podstawie art. 274 ust. 1 p.z.p., wezwał Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych obejmujących: wykaz robót budowlanych,
wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia,
dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
W odpowiedzi na wezwanie Wykonawca przesłał dokumenty za pośrednictwem platformy e-Zamówienia, jednak plik zawierający dokumenty zawierał błąd techniczny struktury dokumentu, który uniemożliwiał jego pełne odczytanie i zapoznanie się z treścią.
W związku z powyższym Zamawiający, działając na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp, wezwał Wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych.
W odpowiedzi na wezwanie Wykonawca przesłał plik zawierający wymagane dokumenty, jednak dokument ten nie został opatrzony wymaganym podpisem elektronicznym.
Brak wymaganego podpisu elektronicznego powoduje, że dokument nie został skutecznie złożony w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Tym samym Wykonawca nie wykonał skutecznie wezwania do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych.
W konsekwencji należy uznać, że Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie wymaganych podmiotowych środków dowodowych, co skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 469984,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |