Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd”
Gmina Wiślica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307311
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 08:04
- Lokalizacja
- Wiślica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7e47950-66b9-491b-a3db-b642f9cb046d
- Identyfikator
- 6551840101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307311 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiślica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okopowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Wiślica
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-160
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@umig.wislica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wislica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7e47950-66b9-491b-a3db-b642f9cb046d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7e47950-66b9-491b-a3db-b642f9cb046d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia dofinasowany w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, numer naboru FERC. 02.02-CS. 01-001/23.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281497
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego jednego zasilacza UPS oraz karty
sieciowej do zarządzania zasilaniem, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wszczął w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę fabrycznie nowego, wcześniej nieużywanego jednego zasilacza UPS oraz karty sieciowej do zarządzania zasilaniem, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim opisując przedmiot zamówienia jego minimalne parametry techniczne w Dziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia.Określone przez Zamawiającego minimalne parametry techniczne opisane w opisie przedmiotu zamówienia w Dziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia stały się podstawą do sporządzenia wykazu zawierającego opis parametrów oferowanego zasilacza UPS wraz z kartą sieciową jako wzór dla Wykonawców stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ opracowany przez Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany był do złożenia wraz z ofertą Załącznika Nr 7 do SWZ jako przedmiotowy środek dowodowy w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu.
Zamawiający opisując przedmiot zamówienia jego minimalne parametry techniczne w Dziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia wymagał aby zasilacz UPS działał w technologii: On-line natomiast w załączniku stanowiący jako wzór dla Wykonawcy poprzez omyłkę pisarską określił działanie UPS w technologii Line-Interactive.
W postępowaniu wpłynęło cztery oferty w trzech ofertach wykonawcy zaoferowali urządzenie UPS które działają w technologii Line-Interactive ze zgodnością ze wzorem Załącznika Nr 7 do SWZ a jeden wykonawca zaoferował urządzenie działające w technologii On-line zgodnie z Opisem
przedmiotu zamówienia opisanego w Dziale III SWZ Wyżej opisane różnice pomiędzy opisem przedmiotu zamówienia a wzorem stanowiącym załącznik
Nr 7 do SWZ godzą w podstawowe zasady zamówień publicznych zasadę uczciwej konkurencji i zasadę równego traktowania Wykonawców.
Wystąpienie powyższych okoliczności stanowi podstawę do stwierdzenia wystąpienia wady postępowania, wady nieusuwalnej ponieważ wada została stwierdzona po terminie składania ofert.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |