Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.
Powiat Lubartowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307380
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 08:29
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6d046d4-06d1-40e7-82f4-0887733aaa14
- Identyfikator
- 7141891281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307380 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubartowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019193
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlubartowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlubartowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6d046d4-06d1-40e7-82f4-0887733aaa141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6d046d4-06d1-40e7-82f4-0887733aaa14
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042984/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. .” „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim” Współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych, Działanie 7.3. Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPB.272.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 867987,03 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 617923,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.2. Zamówienie obejmuje dostawę niżej wymienionego sprzętu komputerowego:
1) Część 1 - Zakup wyposażenia pracowni Technikum Zawodowego nr 2 przy Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie:
a) zestaw komputerowy z oprogramowaniem +monitor -77 kpl.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1a i 1 b oraz 2 - wzór umowy do SWZ.
3. Postępowanie zostało podzielone na 2 części:
1) Część 1 - Zakup wyposażenia pracowni Technikum Zawodowego nr 2 przy Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie;
4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 a i b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
5. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia przedmiotu postępowania:
Część 1 – Technikum Zawodowego nr 2 przy Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania przedmiotu zamówienia ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
48771000-3 - Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
33195100-4 - Monitory
4.5.5.) Wartość części: 617923,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Zakup wyposażenia pracowni w ramach projektu pn. „Nowe horyzonty w edukacji zawodowej w Powiecie Lubartowskim”.2. Zamówienie obejmuje dostawę niżej wymienionego sprzętu komputerowego:
1) Część 2 - Zakup wyposażenia pracowni Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie
a) zestaw komputerowy dla ucznia z oprogramowaniem + monitor z kamerą lub monitor bez kamery z urządzeniem multimedialnym kamerą – typ 1 – 60 kpl.;
b) zestaw komputerowy dla nauczyciela – typ 2 z oprogramowaniem + monitor z kamerą lub monitor bez kamery z urządzeniem multimedialnym kamerą - 3 kpl.;
c) monitor interaktywny – 3 szt.;
d) switch zarządzany – 3 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1a i 1 b oraz 2 - wzór umowy do SWZ.
3. Postępowanie zostało podzielone na 2 części:
1) Część 2 - Zakup wyposażenia pracowni Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie
4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 a i b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
5. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia przedmiotu postępowania:
Część 2 - i Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.
na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania przedmiotu zamówienia ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33195100-4 - Monitory
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
48771000-3 - Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego
32323000-3 - Monitory wideo
38651600-9 - Kamery cyfrowe
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 250063,28 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie przetargowe ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Kwota środków finansowych zabezpieczonych w budżecie Zamawiającego na realizację tej części zamówienia wynosi 685 300,00 zł brutto. Natomiast cena oferty najkorzystniejszej, złożonej w przedmiotowym postępowaniu, wynosi 1 052 590,00 zł brutto, a więc przekracza środki przeznaczone na sfinansowanie zamówienia o 367 290,00 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Na realizację przedmiotowego zamówienia Zamawiający zabezpieczył środki finansowe w wysokości 366 000,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi natomiast 374 531,97 zł brutto. Po dokonaniu analizy możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie dysponuje środkami umożliwiającymi zwiększenie budżetu do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |