Zakup nowego samochodu służbowego z napędem na 4 koła typu pickup

Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00517905
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00517905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 12:45
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f54d6ac5-83ce-44fd-8bb8-0c38676c1bea
Identyfikator
6112264859
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE 'BOCAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorwinów, PL · lot 0
198 891 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517905 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego samochodu służbowego z napędem na 4 koła typu pickup

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230826495

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojewódzka 5a

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-560

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jelenia.gora@wroc.wiw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piw.jelenia-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f54d6ac5-83ce-44fd-8bb8-0c38676c1bea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwa żywności, ochrony zdrowia zwierząt, weterynaryjnej ochrony zdrowia publicznego.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup nowego samochodu służbowego z napędem na 4 koła typu pickup

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f54d6ac5-83ce-44fd-8bb8-0c38676c1bea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00445095/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup nowego samochodu służbowego z napędem na 4 koła typu pickup

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIWks.26.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa nowego samochodu służbowego z napędem na 4 koła typu pickup na potrzeby Inspekcji Weterynaryjnej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Jeleniej Górze. W zakres zamówienia wchodzi dostawa samochodu osobowego typu pickup zasilanego silnikiem diesla o mocy minimum 150 koni mechanicznych i pojemności minimum 1800 cm3.
2. Oferowany pojazd będący przedmiotem zamówienia musi spełniać warunki techniczne przewidziane przez obowiązujące w Polsce przepisy prawne dla pojazdów samochodowych poruszających się po drogach publicznych oraz warunki przewidziane przez przepisy prawa wspólnotowego w Unii Europejskiej dla pojazdów samochodowych, być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami i posiadać odpowiednie świadectwo homologacji.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198891,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198891,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198891,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 573-000-86-37

7.3.4) Miejscowość: Korwinów

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198891,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia – odbiór faktyczny przedmiotu zamówienia (wydanie pojazdu) powinien nastąpić nie później niż do dnia 20.12.2024 r.
2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy