Modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie
POWIAT CHOSZCZEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307760
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:00
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8f97214-6893-45d4-8135-4899b442c09c
- Identyfikator
- 5941604431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307760 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHOSZCZEŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nadbrzeżna 2
1.5.2.) Miejscowość: Choszczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydzialinwestycji@powiatchoszczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatchoszczenski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8f97214-6893-45d4-8135-4899b442c09c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8f97214-6893-45d4-8135-4899b442c09c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011536/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Niniejsze zamówienie będzie realizowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021–2027, Priorytet 7 - Fundusze Europejskie na rzecz partnerskiego Pomorza Zachodniego, Działanie 7.2 - Rozwój obszarów innych niż miejskie (IIT).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236169
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1796488,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 27 w Choszcznie (działka 648, obręb 3 Choszczno), gmina Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie następujących robót:
1) modernizację węzłów sanitarnych,
2) wykonanie nowych okładzin ściennych i sufitowych,
3) roboty elektryczne,
4) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej,
5) dostawę i montaż platformy dla osób z niepełnosprawnościami,
6) wykonanie robót towarzyszących, w tym robót rozbiórkowych, przygotowawczych i wykończeniowych;
7) wykonanie prac dostosowujących roboty do istniejących warunków budynku, w tym istniejących instalacji;
8) wykonanie wszystkich prac niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu po zakończeniu robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Specyfikacja Warunków Zamówienia,
2) postanowienia zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 5 do SWZ),
3) dokumentacja projektowa, która stanowi wraz z innymi dokumentami Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2152992,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2152992,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2152992,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA KAPPEL MARIUSZ DESECKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652249421
7.3.3) Ulica: Akacjowa 4
7.3.4) Miejscowość: Choszczno
7.3.5) Kod pocztowy: 73-200
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2152992,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |