Przebudowa drogi leśnej od km 3+965,00 do km 5+107,10 w Leśnictwie Zabuże, odcinek o długości 1142,10
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sarnaki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307771
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:03
- Lokalizacja
- Sarnaki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46207774-0c82-4990-97a2-16c130537c93
- Identyfikator
- 5410000924
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307771 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej od km 3+965,00 do km 5+107,10 w Leśnictwie Zabuże, odcinek o długości 1142,10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sarnaki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030011262
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 6/4
1.5.2.) Miejscowość: Sarnaki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-220
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 833599151
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sarnaki@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sarnaki.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46207774-0c82-4990-97a2-16c130537c931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi leśnej od km 3+965,00 do km 5+107,10 w Leśnictwie Zabuże, odcinek o długości 1142,102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46207774-0c82-4990-97a2-16c130537c93
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082927/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi leśnej nr 220/539 odcinek 1142 m
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 400410,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych obejmujących przebudowę drogi leśnej od km 3+965,00 do km 5+107,00 w Leśnictwie Zabuże na odcinku 1142,10 m.
2. Zakres prac obejmuje:
− prace geodezyjne,
− karczowanie pni;
− wyprofilowanie istniejącej nawierzchni drogi gruntowej wraz
z usunięciem z korony drogi, mijanek oraz składnic warstwy humusu
i istniejącej darniny o grubości 15 cm (materiał ten zostanie rozplantowany poza podstawę nasypu);
− wykonanie robót ziemnych,
− profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża,
− wykonanie warstwy górnej z kruszywa 0/31,5 mm oraz 0/63 mm,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z piasku średnioziarnistego,
− wykonanie 2 składnic przyzrębowych,
− wykonanie 4 mijanek przy skrzyżowaniach z drogami bocznymi − wykonanie poboczy poprzez uzupełnienie kruszywem naturalnym – piaskiem
Po przebudowie droga powinna spełniać następujące warunki:
- Klasa drogi – wewnętrzna,
- prędkość projektowa – 30 km/h,
- szerokość korony drogi – 4,0 m,
- ilość jezdni głównych/ilość pasów ruchu – 1/1,
- szerokość jezdni na prostej – 3,00 m,
- szerokość pasa ruchu – 3,00 m,
- szerokość poboczy – 2 x 0,50 m,
- długość mijanki ze skosami – 23,00 m + 2 x 21 m,
- szerokość mijanki - 3,0 m,
- skosy mijanki – 1:7,
- pochylenie poprzeczne jezdni daszkowe – 3%
- spadek poprzeczny poboczy – 6%
- spadek poprzeczny mijanki – 3%
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki do SWZ oraz szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594353 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wydobywczo – Drogowe „ ŻWIRBUD ” Tadeusz Podoliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441083621
7.3.3) Ulica: Drohiczyńska 186
7.3.4) Miejscowość: Siemiatycze
7.3.5) Kod pocztowy: 17-300
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376700 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |