Dostawy aparatu do badania funkcji mitochondriów związanego z realizacją projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka (...)”, dla UJ CM.

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307807
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-25 10:10
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09817219-b850-48bd-b49f-4202285077fe
Identyfikator
6750001946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura kontrolna i badawcza

Wykonawcy

1 przyznane

Oroboros Instruments GmbHInnsbruck, AT · lot 0
113 591,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307807 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy aparatu do badania funkcji mitochondriów związanego z realizacją projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka (...)”, dla UJ CM.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000127000040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Anny 12

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-008

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 124332730

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@cm-uj.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dzp.cm-uj.krakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy aparatu do badania funkcji mitochondriów związanego z realizacją projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka (...)”, dla UJ CM.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09817219-b850-48bd-b49f-4202285077fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka w ramach rozbudowy i modernizacji Kampusu Medycznego UJ CM” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, umowa nr FEMP.01.04-IZ.00-0270/24-00-XXI/56/FE/25.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 141.272.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy aparatu do badania funkcji mitochondriów związanego z realizacją projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka w ramach rozbudowy i modernizacji Kampusu Medycznego UJ CM”, dla Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie.
1.1 Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pt. „Utworzenie Laboratorium Badań Wydolności Fizycznej i Energetyki Mięśni Szkieletowych Człowieka w ramach rozbudowy i modernizacji Kampusu Medycznego UJ CM” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, umowa nr FEMP.01.04-IZ.00-0270/24-00-XXI/56/FE/25.
1.2 Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne, warunki wymagane zawiera Załącznik A do Formularza oferty, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane, stanowiący integralną część SWZ oraz zapisy pkt. 5) SWZ, które przedstawiają również zakres i wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców.
2. Pozostałe zapisy dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113591,70 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113591,70 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113591,70 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oroboros Instruments GmbH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP ATU49093608

7.3.3) Ulica: Schoepfstrasse 18

7.3.4) Miejscowość: Innsbruck

7.3.5) Kod pocztowy: 6020

7.3.7.) Kraj: Austria

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113591,70 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy