Budowa budynku biurowego i rozbiórka istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m.Sokółka, ul.Jana Pawła II 7 wraz z urządzeniami budowlanymi i niezbędną infrastrukturą techniczną (część 1)

PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307826
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307826/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-25 10:15
Lokalizacja
Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c1fe57b-0da6-4ca0-ba9c-2b3da4c93074
Identyfikator
7220002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneFarby i okładziny ścienneStolarka budowlanaZbrojeniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiFundamentowanieRoboty murarskie i muroweIzolacja cieplnaTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty elewacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

RBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWasilków, PL · lot 0
2 741 574,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307826 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biurowego i rozbiórka istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m.Sokółka, ul.Jana Pawła II 7 wraz z urządzeniami budowlanymi i niezbędną infrastrukturą techniczną (część 1)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 64

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/odr_szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku biurowego i rozbiórka istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m.Sokółka, ul.Jana Pawła II 7 wraz z urządzeniami budowlanymi i niezbędną infrastrukturą techniczną (część 1)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c1fe57b-0da6-4ca0-ba9c-2b3da4c93074

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307826

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040532/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku biurowego wraz z rozbiórką istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m. Sokółka, ul. Jana Pawła II 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG/ZP.260.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2633484,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku biurowego i rozbiórka istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m. Sokółka, ul. Jana Pawła II 7 wraz z urządzeniami budowlanymi i niezbędną infrastrukturą techniczną (część 1), w ramach zadania „Budowa budynku biurowego wraz z rozbiórką istniejących budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w m. Sokółka, ul. Jana Pawła II 7”, zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną w 2026 r. przez ARCHINWEST Przemysław Borys, stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót (załączniki nr 12.1, 12.2 i 12.3 do SWZ); oraz przedmiarami robót (załączniki nr 10.1, 10.2 i 10.3 do SWZ), W ZAKRESIE OPISANYM W „WYKAZIE POZYCJI PRZEDMIARÓW DO WYCENY” (ZAŁĄCZNIK NR 11 DO SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44111400-5 - Farby i okładziny ścienne

44220000-8 - Stolarka budowlana

44430000-3 - Zbrojenia

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45262210-6 - Fundamentowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2741574,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3284549,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2741574,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RBEST Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662175217

7.3.4) Miejscowość: Wasilków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Prace branży elektrycznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2741574,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-10
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane