Dowóz uczniów z Gminy Gromadka do Szkoły Podstawowej w Gromadce w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028
SZKOŁA PODSTAWOWA W GROMADCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307852
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307852/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:22
- Lokalizacja
- Gromadka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0d64a79-4746-43ea-94ed-29508c0d303e
- Identyfikator
- 6121862643
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307852 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dowóz uczniów z Gminy Gromadka do Szkoły Podstawowej w Gromadce w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W GROMADCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 231084110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Wł. Sikorskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Gromadka
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-706
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsgromadka@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zswgromadce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0d64a79-4746-43ea-94ed-29508c0d303e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów z Gminy Gromadka do Szkoły Podstawowej w Gromadce w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/20282.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0d64a79-4746-43ea-94ed-29508c0d303e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307852
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081095/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów z Gminy Gromadka do Szkoły Podstawowej w Gromadce w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261512
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/SP/26/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Zamawiającego biletów miesięcznych. Zamawiający przekaże Wykonawcy imienną listę uczniów uprawnionych do przejazdów na podstawie biletów miesięcznych. Uczniowie nie mają obowiązku posiadania przy sobie biletów miesięcznych podczas przejazdów. Weryfikacja uprawnień do przejazdu odbywa się wyłącznie na podstawie aktualnej listy uczniów przekazanej przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do umożliwienia przejazdu wszystkim uczniom znajdującym się na liście, niezależnie od posiadania biletu w formie papierowej lub elektronicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47022,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74477,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47022,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 612000431
7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47022,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2028-06-23SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa zostaje zawarta na czas trwania roku szkolnego:- 2026/2027 od dnia 01 września 2026 r. do końca roku szkolnego, zgodnie z datą zakończenia roku ustaloną przez Ministra Edukacji Narodowej, tj. do 25 czerwca 2027 roku.
- 2027/2028 od dnia 01 września 2027 r. do końca roku szkolnego, zgodnie z datą zakończenia roku ustaloną przez Ministra Edukacji Narodowej, tj. do 23 czerwca 2028 roku.
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |