Dostawa i wdrożenie platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego wraz ze szkoleniami pracowników
Gmina Dzwola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307856
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:23
- Lokalizacja
- Dzwola, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6342109a-6fdc-49a6-8eab-06e7e951d290
- Identyfikator
- 8621614932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307856 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego wraz ze szkoleniami pracowników
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 168
1.5.2.) Miejscowość: Dzwola
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6342109a-6fdc-49a6-8eab-06e7e951d2901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wdrożenie platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego wraz ze szkoleniami pracowników2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6342109a-6fdc-49a6-8eab-06e7e951d290
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008065/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa i wdrożenie platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego wraz ze szkoleniami pracowników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie, o którym mowa w rozdziale 4 SWZ jest dofinansowane w ramach projektu p.n. „E-usługi w Gminach Partnerstwa - Zielona Brama Roztocza” realizowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250621
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego wraz z usługami wdrożenia i szkolenia pracowników w ramach projektu „E-usługi w Gminach Partnerstwa - Zielona Brama Roztocza” (dalej: Projekt).
2. Celem zamówienia jest stworzenie głównej, zintegrowanej platformy dla świadczenia e-usług przez gminy MOF Janowa Lubelskiego (patrz ust. 7). Platforma będzie stanowić ujednolicony punkt kontaktu mieszkańca z jednostkami samorządu terytorialnego wchodzących w skład MOF.
3. Wykonawca udzieli licencji na dostarczane Oprogramowanie na zasadach wskazanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Wzór / projekt umowy.
4. Wykonawca udzieli gwarancji na Oprogramowanie na okres minimum 60 miesięcy na zasadach wskazanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Wzór / projekt umowy.
5. Dostawy i usługi planowane do nabycia w ramach Projektu zostały podzielone zgodnie z art. 91 ust. 1 Ustawy Pzp na części udzielane w ramach osobnych zamówień. Niniejsze zamówienie stanowi jedną z części.
6. Zamówienie obejmuje:
• dostawę licencji oprogramowania platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego,
wraz towarzyszącymi
• usługami wdrożenia platformy e-usług MOF Janowa Lubelskiego oraz
• usługami szkolenia pracowników.
7. Zamówienie jest realizowane na rzecz partnerów wspólnie realizujących Projekt: Gminy Dzwola, Gminy Godziszów, Gminy Janów Lubelski i Gminy Modliborzyce (dalej: Partnerzy Projektu).
Partnerzy Projektu równolegle realizują bądź zrealizowali zadania indywidulane w ramach projektu (dalej: Zadania Gmin). Zadania te obejmują m.in. dostawę i wdrożenie lub modernizację oprogramowania modułu internetowego konta mieszkańca oraz opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych. Produkty / efekty realizacji tych zadań (moduł internetowego konta mieszkańca, e-usługi) muszą zostać powiązane z platformą e-usług będącą przedmiotem niniejszego zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFORMATYKA JĘDRZEJ NAPIERAŁA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822594265
7.3.3) Ulica: Rosy, nr 2
7.3.4) Miejscowość: Gruszczyn
7.3.5) Kod pocztowy: 62-006
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |