Budowa systemu magazynowania energii w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie w celu zapewnienia ciągłości zbiorowego zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych.
MIASTO GRAJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307876
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:27
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b083a4b-a712-4cd1-b153-83e6c34e01c2
- Identyfikator
- 7191532012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307876 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa systemu magazynowania energii w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie w celu zapewnienia ciągłości zbiorowego zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GRAJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 6A
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.grajewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grajewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-grajewo.logintrade.net, http://bip.um.grajewo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa systemu magazynowania energii w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie w celu zapewnienia ciągłości zbiorowego zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b083a4b-a712-4cd1-b153-83e6c34e01c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066145/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Budowa systemu magazynowania energii w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie w celu zapewnienia ciągłości zbiorowego zaopatrzenia w wodę w sytuacjach kryzysowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262661
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SO.5556.9.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz realizacji prac związanych z inwestycją polegającą na dostawie, montażu i uruchomieniu dwóch instalacji fotowoltaicznych oraz dwóch magazynów energii elektrycznej o parametrach technicznych opisanych szczegółowo w dalszej części dokumentacji.
Inwestycja będzie realizowana na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie przy ul. Sienkiewicza 34.
Projektowane instalacje PV oraz magazyny energii będą współpracować z istniejącymi już instalacjami fotowoltaicznymi oraz infrastrukturą odbiorczą zlokalizowaną na terenie zakładu. Przedsięwzięcie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Magazyny energii mają umożliwić efektywne wykorzystanie energii elektrycznej generowanej przez instalacje PV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało zakwalifikowane przez Zamawiającego jako zamówienie na dostawy, czemu Zamawiający dał wyraz w ramach ogłoszenia o zamówieniu. Niemniej jednak szczegółowa weryfikacja dokumentacji zamówienia, w tym Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego wykazała, że ze względu na przewidziany w nich wymóg sporządzenia pełnej dokumentacji projektowej oraz charakter planowanych prac montażowych, faktycznym i głównym przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj.Powyższa, błędna kwalifikacja rodzaju zamówienia skutkowała przygotowaniem wadliwego projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. Projekt ów nie zawiera obligatoryjnych postanowień wymaganych bezwzględnie dla umów na roboty budowlane,
o których mowa w art. 437 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W projekcie umowy całkowicie pominięto regulacje narzucające na wykonawcę obowiązek przedkładania Zamawiającemu projektów umów o podwykonawstwo, a także nie uregulowano terminów zgłaszania zastrzeżeń do tychże projektów. Dokument nie przewiduje również obowiązkowego katalogu kar umownych z tytułu braku zapłaty lub nieterminowej zapłaty wynagrodzenia należnego podwykonawcom i dalszym podwykonawcom. Brak wskazanych wyżej regulacji prawnych stanowi niemożliwą do zignorowania wadę dokumentacji przetargowej. Należy podkreślić, że postępowanie ubiega się o dofinansowanie ze środków pochodzących
z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026. Rozstrzygnięcie procedury w obecnym kształcie oraz zawarcie umowy pozbawionej obligatoryjnych na gruncie ustawy Prawo zamówień publicznych mechanizmów ochronnych dla podwykonawców robót budowlanych narażałoby Zamawiającego na poważne konsekwencje prawne i finansowe,
w tym na potencjalne nałożenie wysokich korekt finansowych ze strony instytucji dotującej.
Dokonanie modyfikacji Specyfikacji Warunków Zamówienia na obecnym etapie, które musiałoby polegać na całkowitej zmianie reżimu prawnego z dostaw na roboty budowlane oraz dodaniu obszernego katalogu nowych rygorów i kar umownych, stanowiłoby zasadniczą
i niedopuszczalną zmianę materialnych warunków zamówienia. Taka ingerencja doprowadziłaby do przemodelowania całego stosunku zobowiązaniowego i ryzyka kontaktowego, co stwarza bezpośrednie zagrożenie dla zachowania zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Biorąc pod uwagę fakt, iż kontynuowanie procedury obarczonej tak istotnymi wadami mija się z celem publicznym, zaś rozstrzygnięcie postępowania generuje rażące ryzyko finansowe, dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania stało się bezcelowe i nieuzasadnione, co wyczerpuje przesłanki unieważnienia wskazane w art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |