Przebudowa części budynku Zespołu Szkół Nr 1 w celu akceptacji pracowni gastronomicznej na strzelnicę pneumatyczną
POWIAT ZAMBROWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307889
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:29
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f02a43ff-0f51-4f1e-ba2b-3c6b8c43dd7c
- Identyfikator
- 7231628630
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307889 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku Zespołu Szkół Nr 1 w celu akceptacji pracowni gastronomicznej na strzelnicę pneumatyczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części budynku Zespołu Szkół Nr 1 w celu akceptacji pracowni gastronomicznej na strzelnicę pneumatyczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f02a43ff-0f51-4f1e-ba2b-3c6b8c43dd7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096949/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Przebudowa części budynku Zespołu Szkół Nr 1 w celu akceptacji pracowni gastronomicznej na strzelnicę pneumatyczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214488
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych związanych z realizacją zadania pn. „Przebudowa części budynku Zespołu Szkół Nr 1 w celu akceptacji pracowni gastronomicznej na strzelnicę pneumatyczną” polegające na:
Planowane do wykonania roboty określone zostały w przedmiarach robót oraz w projekcie budowlanym.
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, oraz wykonanie tablicy informacyjnej o wymiarach 180 x120 cm tablicy na umieszczenie informacji o uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Obrony Narodowej, opracowanej zgodnie z wytycznymi w zakresie obowiązków informacyjnych, dostępnymi na stronie www.gov.pl/premier/promocja. Ostateczną treść tablicy o uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Obrony Narodowej Wykonawca ustali z Zamawiającym.
Wyposażenie strzelnicy w:
Karabinki pneumatyczne kaliber 4,5 mm sztuk 5 o parametrach nie gorszych niż:
1085-1120
Wysokość całkowita ok. mm 210-240
Długość linii celowania ok. 750-815
Wysokość celownika od środka lufy ok. mm 27
Długość lufy ok. mm 425
Ø lufy mm 15
Kaliber 4,5 / .177
Ciężar całkowity ok. kg 4,6
Długość przedniej części ok. mm 780-810
Masa spustu ok. g 30-90, 60-150
Regulacja wzdłużna języka spustowego mm 27
Długość płaszcza lufy mm 585
Płaszcz lufy Ø ok. mm 19,7
Pistolet pneumatyczny kaliber 4,5 mm szt. 5 o parametrach nie gorszych niż:
Długość całkowita ok. mm 415
Wysokość całkowita ok. mm 145
Długość linii celowania ok. mm 330 – 400
Wysokość celownika od środka lufy ok. mm 15,2
Długość lufy ok. mm 218
Średnica lufy ok. mm 12
Kaliber mm 4,5 / .177
Masa całkowita ok.kg 0,95
Waga spustu ok. g 500
Regulacja długości spustu ok. mm 22
Szczerbinka szerokość prześwitu ok. mm Regulacja 2,2 – 7,5
Szczerbinka wysokość prześwitu ok. mm 1,8 – 3,2
Muszka 3,6 / 3,9 / 4,2 / 4,5 / 4,8 / 5,1
Ilość strzałów z 1 kartusza 160 / 200 bar
Amunicja 1000 szt. na każde stanowisko (5 stanowisk):
Śrut szpiczasty 4,49mm / (0,620g) / 500szt
Tarcze na każde stanowisko strzelnicze:
250 sztuk
Okulary ochronne sztuk 12:
Lekkie okulary o wytrzymałości mechanicznej szkieł pozwalającej chronić oczy przed odłamkami, rykoszetami i innymi nadlatującymi obiektami wg. klasy F (obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 45 m/s) i T (rozżarzonymi drobinami).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw
35210000-9 - Cele strzelnicze
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395481,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395481,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395481,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAX TERM Muszyński Lubak Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231632270
7.3.3) Ulica: 1 maja 137
7.3.4) Miejscowość: Szumowo
7.3.5) Kod pocztowy: 18-305
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395481,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |