„Budowa drogi powiatowej nr 4408W na odcinku Długosiodło - Przetycz Włościańska – Etap II”.
POWIAT WYSZKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307891
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307891/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:31
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99154c25-cc45-4633-98ee-1860fbadf4af
- Identyfikator
- 7621886920
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307891 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi powiatowej nr 4408W na odcinku Długosiodło - Przetycz Włościańska – Etap II”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi powiatowej nr 4408W na odcinku Długosiodło - Przetycz Włościańska – Etap II”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99154c25-cc45-4633-98ee-1860fbadf4af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307891
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073912/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „Budowa drogi powiatowej nr 4408W na odcinku Długosiodło - Przetycz Włościańska – Etap II”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5040910,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Budowa drogi powiatowej nr 4408W na odcinku Długosiodło - Przetycz Włościańska – Etap II”
Realizację przedmiotu zamówienia przewiduje się z dofinansowaniem w ramach „Instrumentu wsparcia inwestycji samorządowych – Mazowsze Pomaga”
2) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi powiatowej Nr 4408W na odcinku Długosiodło – Przetycz Włościańska, obejmujący odcinek o długości 1.530,00 mb (od km 1+900,00 do km 3+430,00 - wg kilometrażu dokumentacji projektowej), w zakresie robót branży drogowej i budowy kanału technologicznego.
Podstawowa charakterystyka:
· kategoria ruchu - KR3
· Ilość pasów ruchu – 1
· jezdnia o naw. bitumicznej o szerokości - 6,0 m
· Ciąg pieszo-rowerowy o naw. bitumicznej o szerokości – od 2,5 do 3,0 m
· Pobocza z kruszywa o szerokości - 1,0 m
W ramach inwestycji stanowiącej przedmiot zamówienia przewidziano:
Wykonanie robót przygotowawczych polegających na odtworzeniu trasy, usunięciu warstwy humusu, rozebraniu elementów drogi, wycince drzew i przygotowaniu obszarów leśnych pod pas drogowy.
Wykonanie robót ziemnych wraz z wywiezieniem nadmiaru gruntu.
Wykonanie rowów wraz z przepustami
Wykonanie zagęszczenia terenu i wymianę gruntu.
Wykonanie podbudowy.
Wykonanie odwodnienia.
Wykonanie kanału technologicznego.
Wykonanie regulacja wysokościowej sieci podziemnych.
Wykonanie ciągu pieszo-rowerowego.
Wykonanie nawierzchni bitumicznej.
Plantowanie i obsianie trawą.
Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Roboty budowlane:
- roboty przygotowawcze (w tym wycinka drzew)
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- podbudowy
- ulepszone podłoże
- nawierzchnia (bitumiczna)
- odwodnienie
- elementy ulicy
- oznakowanie pionowe i poziome
- nasadzenia drzew
- kanał technologiczny KTu1
Inne roboty, prace, czynności i obowiązki wynikające z projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy, których koszt Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej.
UWAGI:
1. Zamawiający zwraca uwagę, że materiały pochodzące z robót rozbiórkowych i demontażowych to odpady, z którymi Wykonawca zobowiązany jest postępować zgodnie z SWZ, w szczególności zgodnie z postanowieniami § 11 ust. 2 pkt 14) i 15) projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy.
Gospodarkę odpadami, w tym materiałem z frezowania, niewykorzystanym do mieszanek MCE należy prowadzić zgodnie z SWZ.
2. Zamawiający nie dysponuje udokumentowanymi dowodami, iż istniejąca nawierzchnia powstała z mieszanki mineralno-asfaltowej wyprodukowanej po dniu 31.12.2000 r.
3. Wycinka drzew w wieku pow. 20 lat na działce o nr 204/1 obręb Przetycz-Folwark zostanie wykonana przez Nadleśnictwo Wyszków. Obowiązkiem Wykonawcy będzie wyznaczenie w terenie przebiegu granic w/w działek wraz z zastabilizowaniem punktów załamania jej granic, przeprowadzone przy udziale przedstawicieli Nadleśnictwa Wyszków.
4. Podbudowę stabilizowaną cementem należy wykonać na miejscu tak, aby podłoże było doprowadzone do 100MPa. Na początku wykonać odcinek próbny zgodnie z wymaganiami specyfikacji. W przypadku braku uzyskania wymaganej nośności:
należy określić wskaźnik różnoziarnistości gruntu i krzywiznę uziarnienia, a następnie przygotować receptę do przekazania Inspektorowi Nadzoru do akceptacji.
należy uwzględnić doziarnienie minimum 30% grubości warstwy (Kruszywo naturalne /(grunt z betoniarni stacjonarnej), aby doprowadzić podłoże do 100MPa.
Roboty wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej decyzją Starosty Powiatu Wyszkowskiego nr 8/2022 z dnia 05.08.2022r. (znak: AB.7011.385.2022) o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), zmienioną następnie decyzją ZRID Starosty Powiatu Wyszkowskiego nr 10/2023 z dnia 27.09.2023r. (znak: AB.7011.735.2023.IP)
4) Wspólny Słownik Zamówień:
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ
a) Przedmiar robót,
b) Dokumentacja projektowa,
c) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR)
i szczegółowe specyfikacje techniczne (SST),
d) Istotne Postanowienia Umowy.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
6) Gwarancja i rękojmia
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określony jako kryterium oceny ofert (min. okres gwarancji wynosi 48 miesięcy).
7) Rodzaj wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia
kosztorysowe
8) Obowiązki Wykonawcy
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
9) Zasady realizacji przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
10) Warunki rozliczenia za wykonanie przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4852071,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5773750,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4852071,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: Puławska 77 lok. U.5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-595
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4852071,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |