Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja obiektów Domów Studenckich nr 1, nr 2, nr 3 na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Koszalińskiej"
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307941
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307941/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:41
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2184c54-8aa5-4895-9214-381981c6bd16
- Identyfikator
- 6690505168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307941 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja obiektów Domów Studenckich nr 1, nr 2, nr 3 na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Koszalińskiej"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2184c54-8aa5-4895-9214-381981c6bd161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja obiektów Domów Studenckich nr 1, nr 2, nr 3 na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Koszalińskiej"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2184c54-8aa5-4895-9214-381981c6bd16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307941
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020755/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja obiektów Domów Studenckich nr 1, nr 2, nr 3 na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Koszalińskiej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie inwestycyjne będzie dofinansowane ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach Krajowego Planu Odbudowy „Inwestycje na rzecz kompleksowej transformacji miast”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217845
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/TP1/SZP-3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja obiektów Domów Studenckich Nr 1, Nr 2 i Nr 3 na terenie Osiedla Akademickiego Politechniki Koszalińskiej” zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Obiekty należące do Politechniki Koszalińskiej znajdują się przy ulicy Rejtana 15, 13 i 11 w Koszalinie - dz. nr 31/2 obr. 0019 w zakresie określonym w SWZ oraz dokumentach i materiałach stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
2. Dokumentację projektową należy wykonać w oparciu o następujące dokumenty i materiały:
a) Audyty energetyczne dla budynków DS1, DS2 i DS3;
b) Rozmieszczenie PV - propozycja instalacji fotowoltaicznej na południowych ścianach szczytowych budynków Domów Studenta 1, 2 i 3 na przykładzie DS2;
c) Wytyczne projektowe - Termomodernizacja obiektów Domów Studenta Nr 1, 2 i 3.
3. W ramach zamówienia należy wykonać wszystkie niezbędne opracowania projektowe, uzyskać w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkie warunki techniczne, uzgodnienia, pozwolenia, zezwolenia, decyzje i zgody niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę oraz do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i warunkami Umownymi.
4. Przedmiot zamówienia ma umożliwić Zamawiającemu przeprowadzenie postępowania przetargowego na wykonanie robót budowlanych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych.
5. Zadanie inwestycyjne będzie dofinansowane ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach Krajowego Planu Odbudowy „Inwestycje na rzecz kompleksowej transformacji miast” oraz środków własnych.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 451656,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartosz Warzecha Studio
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8521719548
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 67 dni
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |