Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Rozbudowa drogi nr107357L i budowa drogi 107367L w miejscowości Annów”.

GMINA ZAKRZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00307963
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-25 10:46
Lokalizacja
Zakrzew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f08e9a6-5eab-4bb5-be68-8918b6b10cdf
Identyfikator
7132994320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi nadzoru i kontroliArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307963 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Rozbudowa drogi nr107357L i budowa drogi 107367L w miejscowości Annów”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKRZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371689

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 26

1.5.2.) Miejscowość: Zakrzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-155

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zakrzew.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzew.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f08e9a6-5eab-4bb5-be68-8918b6b10cdf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Rozbudowa drogi nr107357L i budowa drogi 107367L w miejscowości Annów”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f08e9a6-5eab-4bb5-be68-8918b6b10cdf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054060/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Rozbudowa drogi nr107357L i budowa drogi 107367L w miejscowości Annów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GB.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa drogi nr107357L i budowa drogi 107367L w miejscowości Annów” zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 22 czerwca 2022 roku w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych ( Dz. U. z 2022 r. poz. 1518 z późn. zm.) wraz z niezbędnymi wymaganymi przepisami uzgodnieniami, warunkami, decyzjami w tym decyzją środowiskową i pozwoleniem wodnoprawnym, łącznie z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji ZRID oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad opracowanym projektem na etapie wykonywania robót budowlanych realizowanych na podstawie opracowanej dokumentacji ( 5 spotkań / w tym na placu budowy/ do 3 godzin każde – łącznie min. 15 godzin).
Przedmiot umowy obejmuje również wykonanie dokumentacji geodezyjno-prawnej do nabycia z mocy prawa nieruchomości niezbędnych pod rozbudowę/budowę drogi, tj. projektów podziałów działek/nabycia działek o powierzchni niezbędnej dla zaprojektowania infrastruktury drogowej (szacowana liczba działek dla wszystkich odcinków do podziału 85 sztuk), niezbędnej dokumentacji geologiczno-inżynierskiej i pozyskanie map do celów projektowych.
Łączna długość odcinków objętych opracowaniem ~ 2100 metrów

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi