„Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej 1345K w m. Bobrowniki Wielkie”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00307965
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 10:47
- Lokalizacja
- Zgłobice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-957615fc-c92b-43bd-a0b0-32926cfc14b7
- Identyfikator
- 9930502545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307965 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej 1345K w m. Bobrowniki Wielkie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146741230
1.5.8.) Numer faksu: 146741231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-957615fc-c92b-43bd-a0b0-32926cfc14b71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej 1345K w m. Bobrowniki Wielkie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957615fc-c92b-43bd-a0b0-32926cfc14b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012416/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej 1345K w m. Bobrowniki Wielkie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83965,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej 1345K w m. Bobrowniki Wielkie”
2. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
- remont chodnika;
- budowa chodnika;
- oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego;
- obsługa geodezyjna.
3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa, kosztorys ofertowy (ślepy) przedmiar robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), które to dokumenty stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |