Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie „Dni Pruszkowa 2026” z podziałem na 2 części
Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308030
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:04
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-345fa8ca-014b-47d1-8802-67a86bf11af3
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez
Wykonawcy
2 przyznane
WSCHODNIE KONSORCJUM EVENTOWE IWANIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanów Podlaski, PL · lot 0
120 349,35 PLN"LIGHT-TECH"PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE S.C.JAROSŁAW JAWORSKI MIROSŁAW MAKSYMIUKPłouszowice-Kolonia, PL · lot 1
27 060 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308030 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie „Dni Pruszkowa 2026” z podziałem na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227358710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie „Dni Pruszkowa 2026” z podziałem na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-345fa8ca-014b-47d1-8802-67a86bf11af3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048854/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Nagłośnienie wydarzeń artystycznycvh wraz z obsługą techniczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192406
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 169186,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występów Wykonawców/spełnieniu Riderów Wykonawców tj. montażu, demontażu sceny, nagłośnienia, oświetlenia wraz z transportem obsługą podczas imprezy masowej „Dni Pruszkowa 2026” - parking Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1:
a) wynajem, montaż i demontaż sceny o wymiarach 12m x10m zgodnie z riderami technicznymi (ridery w załączeniu) występujących Wykonawców
b) wynajem, montaż, demontaż oraz realizacja kompletnego nagłośnienia zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców – załącznik nr1 do umowy.
c) wynajem, montaż i demontaż oraz realizacja kompletnego oświetlenia scenicznego zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców
d) wynajem agregatu prądotwórczego 200kVA wraz z zapasem paliwa oraz obsługą elektryka z uprawnieniami
e) wynajem najazdów kablowych w ilości zabezpieczającej przejścia dla publiczności, realizatorów, Wykonawców
f) wykonanie zabezpieczenia technicznego imprezy – przyłączy elektrycznych, kanałów komunikacyjnych, najazdów
g) zagwarantowania odpowiednich parametrów sieci elektronicznej na scenie niezbędnej do podłączenia backline’ów (niezmienne napięcie220-230V od przyjazdu Wykonawców aż do końca imprezy i złożenia sprzętu technicznego)
h) umożliwienie montażu backline i odbycia prób akustycznych Wykonawców przed rozpoczęciem imprezy,
wg harmonogramu sceny załącznik nr 2 (po montażu backline zostaje na scenie do momentu koncertu Wykonawcy) oraz odbycia próby line-chack na 15 minut przed rozpoczęciem koncertów.
i) zapewnienia osób od ekipy technicznej do pomocy przy rozładunku (przed próbą) i załadunku (po koncercie) backlinów Wykonawców zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z załączonych riderów Wykonawców
j) obsługa techniczna zapewniona przez Oferenta – zespół czuwający nad prawidłowością funkcjonowania wszelkich instalacji mechanicznych, oświetleniowych i dźwiękowych
k) zapewnienie podręcznego sprzętu gaśniczego zabezpieczającego scenę, FOH, agregat. Do zabezpieczenia agregatu gaśnica śniegowa, w pozostałych przypadkach gaśnice proszkowe: scena 1 gaśnica
l) zapewnienie garderób - namioty ogrodowe z podłogą bezpośrednio przy scenie – jeśli jest taki wymóg w riderach,
a w nich gniazdka z prądem do podłączenia oświetlenia i czajnika
ł) zaopatrzenie, wypełnienie i opróżnienie wodą zbiorników wodnych- mauzerów, jeśli zajdzie konieczność ich użycia do obciążenia elementów konstrukcji sceny leży po stronie Oferenta
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.5.) Wartość części: 137805,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występów Wykonawców/spełnieniu Riderów Wykonawców tj. montażu, demontażu sceny, nagłośnienia, oświetlenia wraz z transportem obsługą imprezy plenerowej „Dni Pruszkowa 2026” – Park im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie (scena usytuowana na tyłach pałacyku Sokoła) przy ul. Kościuszki 41.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 2:
a) wynajem, montaż i demontaż podestów scenicznych z zadaszeniem osłoniętych z trzech stron o wymiarach 6m x 8m zgodnie z riderami technicznymi, (ridery w załączeniu – załącznik nr1) występujących Wykonawców, dodatkowo spełnienie rideru teatru dla dzieci, którego rider techniczny nie przekracza wymogów technicznych zawartych w załączniku nr 1 do umowy.
Istnieje możliwość wykorzystania istniejącej sceny zewnętrznej przy pałacyku Sokoła, przy czym konieczne jest: jej zadaszenie, osłonięcie z trzech stron i przykrycie odpowiednią wykładziną, umożliwiającą występy i tańce zespołu ludowego.
b) wynajem, montaż, demontaż oraz realizacja kompletnego nagłośnienia zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców
c) wynajem, montaż i demontaż oraz realizacja oświetlenia scenicznego zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców
d) wynajem agregatu prądotwórczego 200kVA wraz z zapasem paliwa oraz obsługą elektryka z uprawnieniami
e) wynajem najazdów kablowych w ilości zabezpieczającej przejścia dla publiczności, realizatorów, wykonawców
f) wykonanie zabezpieczenia technicznego imprezy – przyłączy elektrycznych, kanałów komunikacyjnych, najazdów
g) zagwarantowania odpowiednich parametrów sieci elektronicznej na scenie niezbędnej do podłączenia backline’ów (niezmienne napięcie220-230V od przyjazdu Wykonawców aż do końca imprezy i złożenia sprzętu technicznego)
h) umożliwienia montażu backline i odbycia próby akustycznej Wykonawców przed rozpoczęciem imprezy,
wg harmonogramu sceny – załącznik nr 2 (po montażu backline zostaje na scenie do momentu koncertu Wykonawcy) oraz odbycia próby line-chack na 15 minut przed rozpoczęciem koncertów
i) zapewnienia osób od ekipy technicznej do pomocy przy rozładunku (przed próbą) i załadunku (po koncercie) backlinów zespołów zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z załączonych riderów Wykonawców
j) obsługa techniczna zapewniona przez Oferenta – zespół czuwający nad prawidłowością funkcjonowania wszelkich instalacji mechanicznych, oświetleniowych i dźwiękowych
k) zapewnienie podręcznego sprzętu gaśniczego zabezpieczającego scenę, FOH, agregat. Do zabezpieczenia agregatu gaśnica śniegowa, w pozostałych przypadkach gaśnice proszkowe: scena 1 gaśnica
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.5.) Wartość części: 31381,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120349,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139014,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120349,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wschodnie Konsorcjum Eventowe Iwaniuk Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372682139
7.3.3) Ulica: Stare Buczyce 16
7.3.4) Miejscowość: Janów Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 21-505
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120349,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-23 do 2026-05-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27060,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27060,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIGHT-TECH s.c Mirosław Maksymiuk, Jarosław Jaworski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122264229
7.3.3) Ulica: Płouszowice-Kolonia 115c
7.3.4) Miejscowość: Płouszowice – Kolonia
7.3.5) Kod pocztowy: 21-008
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27060,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-23 do 2026-05-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |