Termomodernizacja budynków świetlic w Czernicy, Roztoce i Bronowie oraz budynku OSP w Roztoce w ramach projektu pn. Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminach Dobromierz i Żarów

GMINA DOBROMIERZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00308035
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-25 11:05
Lokalizacja
Dobromierz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0874cc22-603c-4097-a48b-32bdea9e88ea
Identyfikator
8842365479
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Wykonawcy

4 przyznane

AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawor, PL · lot 0
751 363,3 PLN
AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawor, PL · lot 1
970 800,4 PLN
ROBERT CHWALANABolków, PL · lot 2
207 000 PLN
AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawor, PL · lot 3
465 293,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308035 z dnia 2026-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków świetlic w Czernicy, Roztoce i Bronowie oraz budynku OSP w Roztoce w ramach projektu pn. Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminach Dobromierz i Żarów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBROMIERZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 24

1.5.2.) Miejscowość: Dobromierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-170

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748586217 wew. 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jburban@dobromierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobromierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dobromierz.ezamawiajacy.pl/pn/DOBRO/demand/275889/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków świetlic w Czernicy, Roztoce i Bronowie oraz budynku OSP w Roztoce w ramach projektu pn. Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminach Dobromierz i Żarów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0874cc22-603c-4097-a48b-32bdea9e88ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FEDS.09.06-IZ.00-0025/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242616/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2564506,45 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2084964,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Czernicy
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Czernicy pod adresem Czernica 8, obręb Czernica, powiat Świdnicki.
Termomodernizacja obejmuje działania mające na celu poprawę izolacyjności przegród w budynku co w rezultacie końcowym doprowadzi do poprawy efektowności energetycznej budynku i zakłada:
1) Prace rozbiórkowe i demontażowe,
2) Docieplenie ścian zewnętrznych powyżej poziomu parteru
3) Docieplenie ścian zewnętrznych poniżej poziomu parteru
4) Wymiana stolarki drzwiowej
5) Wymiana istniejących okien PCV
6) Ocieplenie stropu poddasza
7) Prace towarzyszące:
 wymiana parapetów zewnętrznych na parapety z blachy stalowej ocynkowanej,
 wymiana parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu,
 wykonanie obróbek ościeży wewnętrznych pod wymianie okien,
 wykonanie nowych rur i rynien spustowych,
 wykonanie obróbek blacharskich ,
 wykonanie opaski budynku o szerokości 50 cm.

2. Branża sanitarna
Zakres opracowania dla budynku obejmuje:
 modernizację systemu cwu z wykorzystaniem OZE - montaż powietrznej pompy ciepła,
 kompleksowa wymiana instalacji c.o. na nową, odpowiadającą obecnym przepisom. Zastosowanie źródła ciepła z wykorzystaniem OZE – powietrzna pompa ciepła. Rury w izolacji zgodnie z WT2021, zastosowanie regulacji centralnej i miejscowej. Zastosowanie systemu zarządzania energią. Jako wspomaganie systemu grzewczego w części pomieszczeń - montaż pomp ciepła powietrze/powietrze – układ klimatyzacyjny typy VFR (grzanie/chłodzenie).


3. Branża elektryczna
W zakres zadania wchodzi:
• modyfikacja następujących instalacji:
 rozbudowa rozdzielnicy głównej
• budowa następujących instalacji:
 budowa rozdzielnicy nN RK
 budowa instalacji elektrycznych
 budowa instalacji uziemienia oraz połączeń wyrównawczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 1300000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Roztoce
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Roztoce zlokalizowanej na działce nr 52/9, obręb Roztoka, powiat Świdnicki.
Termomodernizacja obejmuje działania mające na celu poprawę izolacyjności przegród w budynku co w rezultacie końcowym doprowadzi do poprawy efektowności energetycznej budynku i zakłada:
1) Prace rozbiórkowe i demontażowe,
2) Kolorystykę projektowanych elementów:
elewacje, cokoły, detale, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe, parapety zewnętrzne, okna PCV, drzwi wejściowe główne do budynku
3) Docieplenie ścian zewnętrznych powyżej poziomu parteru
Przed przystąpieniem do prowadzenia prac, należy zbić tynki zewnętrzne do wysokości 3,5 m.
4) Docieplenie ścian zewnętrznych poniżej poziomu parteru
Wykonawca zobowiązany jest wykonać wykop na głębokość 2,2 m jedynie w miejscu, gdzie budynek jest podpiwniczony, w pozostałych miejscach wykop do głębokości 0,8m. Przedmiar robót zakłada wykop na głębokość 2,2 na całej długości ścian zewnętrznych.
Zamawiający zaleca wizję lokalną w celu pomiaru.
5) Wymiana stolarki drzwiowej
6) Wymiana istniejących okien PCV
7) Docieplenie stropodachu
8) Ocieplenie stropu poddasza
9) Prace towarzyszące:
 wymiana parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu,
 wykonanie obróbek ościeży wewnętrznych pod wymianie okien,
 wykonanie nowych rur i rynien spustowych,
 wykonanie obróbek blacharskich ,
 wykonanie opaski budynku o szerokości 50 cm,
 wymiana kratek wentylacyjnych w pomieszczeniach na nowe,
 wykonanie nowych stalowych kominków wentylacyjnych wyprowadzonych z pomieszczeń.

2. Branża sanitarna
Zakres opracowania dla budynku obejmuje:
 modernizację systemu cwu z wykorzystaniem OZE – montaż powietrznej pompy ciepła,
 modernizację źródła ciepła – zmniejszenie energochłonności układu z wykorzystaniem OZE - montaż powietrznej pompy ciepła. Zastosowanie systemu zarządzania energią.

3. Branża elektryczna
Przedmiotem opracowania jest projekt techniczny instalacji elektrycznych w budynku świetlicy wiejskiej w Roztoce.
W zakres projektu wchodzi:
• modyfikacja następujących instalacji:
 rozbudowa rozdzielnicy głównej
• budowa następujących instalacji:
 budowa rozdzielnicy nN RK
 budowa instalacji elektrycznych
 budowa instalacji uziemienia oraz połączeń wyrównawczych.

4. Osuszanie murów – usuwanie skutków powodzi
Skutkiem powodzi, która miała miejsce jesienią 2024 r. była zalana piwnica. Gmina Dobromierz przeprowadziła badania wilgotności masowej muru, które wykazały, że zawilgocenie ścian piwnicy i parteru jest bardzo duże. W związku z tym podjęto decyzję o instalacji systemu AQUAPOL zabezpieczającego budynek przed podciąganiem kapilarnym od momentu uruchomienia.
W związku z powyższym należy wziąć pod uwagę pracujący system podczas prowadzenia prac termomodernizacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 1400000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Bronowie
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Bronowie (dz. nr 39, obręb Bronów, powiat świdnicki).
Termomodernizacja obejmuje działania mające na celu poprawę izolacyjności przegród w budynku co w rezultacie końcowym doprowadzi do poprawy efektowności energetycznej budynku i zakłada:
1) Docieplenie dachu
2) Wymiana stolarki drzwiowej
3) Wymiana istniejących okien PCV
4) Prace towarzyszące:
 wymiana parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu,
 wymiana parapetów zewnętrznych na istniejące parapety marmurowe,
 wykonanie obróbek dachu,
 demontaż i ponowny montaż rur i rynien spustowych.

2. Branża sanitarna
Zakres opracowania dla budynku obejmuje:
 instalację ogrzewania wodnego,
 dobór urządzeń dla potrzeb instalacji ogrzewania.

3. Branża elektryczna
Przedmiotem opracowania jest projekt techniczny instalacji fotowoltaicznej oraz instalacji elektrycznych w budynku świetlicy wiejskiej w Bronowie.
W zakres projektu wchodzi:
 modyfikacja następujących instalacji:
• rozbudowa rozdzielnicy głównej
 budowa następujących instalacji:
•budowa rozdzielnicy nN RF-DC
•budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej posadowionej na dachu budynku wraz z urządzeniami towarzyszącymi
•budowa instalacji elektrycznych
•budowa instalacji uziemienia, odgromowej oraz połączeń wyrównawczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 240000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Termomodernizacja budynku OSP w Roztoce
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. 3 Maja 53 w Roztoce, powiat Świdnicki.
Termomodernizacja obejmuje działania mające na celu poprawę izolacyjności przegród w budynku co w rezultacie końcowym doprowadzi do poprawy efektowności energetycznej budynku i zakłada:
1) Prace rozbiórkowe i demontażowe,
2) Kolorystykę projektowanych elementów:
elewacje, cokoły, detale, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe, parapety zewnętrzne, okna PCV, drzwi wejściowe główne do budynku
3) Docieplenie ścian zewnętrznych powyżej poziomu parteru
4) Docieplenie ścian zewnętrznych poniżej poziomu parteru
5) Wymiana stolarki drzwiowej
6) Wymiana istniejących okien PCV
7) Docieplenie stropodachu
W zakres zadania wchodzi również wymiana dachówki. Dachówkę dostarczy Zamawiający.
8) Ocieplenie stropu poddasza
9) Prace towarzyszące:
 wymiana parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu,
 wykonie obórkę ościeży wewnętrznych pod wymianie okien,
 wykonanie nowych rur i rynien spustowych,
 wykonanie obróbek blacharskich ,
 wykonanie parapetów zewnętrznych z blachy stalowej ocynkowanej ,
 wykonanie opaski budynku o szerokości 50 cm,
 wymiana kratek wentylacyjnych w pomieszczeniach na nowe,
 wykonanie nowych stalowych kominków wentylacyjnych wyprowadzonych z pomieszczeń.

2. Branża sanitarna
Zakres opracowania dla budynku obejmuje:
 Instalację ogrzewania wodnego,
 Dobór urządzeń dla potrzeb instalacji ogrzewania.
W zakres projektu instalacji ogrzewania wchodzą wyłącznie instalacje i urządzenia dla potrzeb ogrzewania powietrznego.
Zasilanie elektryczne urządzeń należy wykonać w ramach odrębnego opracowania projektowego.
3. Branża elektryczna
Przedmiotem opracowania jest projekt techniczny instalacji fotowoltaicznej oraz instalacji elektrycznych w budynku.
W zakres projektu wchodzi:
• modyfikacja następujących instalacji:
 rozbudowa rozdzielnicy głównej
• budowa następujących instalacji:
 budowa rozdzielnicy nN RK
 budowa rozdzielnicy nN RF-DC
 budowa instalacji elektrycznych
 budowa instalacji uziemienia oraz połączeń wyrównawczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 560000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 907617 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2055000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 751363,3 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 695 152 20 66

7.3.3) Ulica: Myśliborska 13

7.3.4) Miejscowość: Jawor

7.3.5) Kod pocztowy: 59-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 751363,3 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1169361 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2389999,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 970800,4 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 695 152 20 66

7.3.3) Ulica: Myśliborska 13

7.3.4) Miejscowość: Jawor

7.3.5) Kod pocztowy: 59-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 970800,4 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 534999,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 566915,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Robert Chwalana

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 614 110 35 73

7.3.3) Ulica: ul. Wiśniowa 10

7.3.4) Miejscowość: Bolków

7.3.5) Kod pocztowy: 59-420

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 625947 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 895000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465293,6 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGADOM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 695 152 20 66

7.3.3) Ulica: Myśliborska 13

7.3.4) Miejscowość: Jawor

7.3.5) Kod pocztowy: 59-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465293,6 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane