Modernizacja dróg i chodników gminnych na terenie Miasta i Gminy Kańczuga [1]
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00308094
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-25 11:18
- Lokalizacja
- Kańczuga, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de14bd6c-c988-4a46-a78d-9736c8345685
- Identyfikator
- 7941686223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308094 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg i chodników gminnych na terenie Miasta i Gminy Kańczuga [1]
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. M. Konopnickiej 2
1.5.2.) Miejscowość: Kańczuga
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-220
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kanczuga.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kanczuga.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kanczuga.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg i chodników gminnych na terenie Miasta i Gminy Kańczuga [1]2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de14bd6c-c988-4a46-a78d-9736c8345685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003174/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg chodników gminnych na terenie miasta i gminy Kańczuga
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237932
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.08.2026.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 658592,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, modernizacyjnych dróg gminnych na terenie miasta i gminy Kańczuga. Zakresem prac objęte są poniższe odcinki dróg:
- droga gminna w m. Rączyna dz. Nr ewid. 1822, 1826, 1837,
- droga gminna w m. Rączyna dz. Nr ewid. 1323,
- droga gminna w m. Sietesz dz. Nr ewid. 221/1,
- droga gminna w m. Łopuszka Wielka dz. Nr ewid. 233,
- droga gminna w m. Łopuszka Wielka dz. Nr ewid. 2506,
- droga gminna w m. Siedleczka dz. Nr ewid. 644,
- droga gminna w m. Siedleczka dz. Nr ewid. 429 (od domu 172 w stronę Siedleczki),
- droga gminna w m. Kańczuga dz. nr ewid. 770,
- droga gminna w m. Żuklin dz. Nr ewid. 553,
- droga gminna w m. Krzeczowice dz. Nr ewid. 569,
- droga gminna w m. Pantalowice dz. Nr ewid. 1003, 1016,
- droga gminna w m. Kańczuga dz. nr ewid. 1010/64 (ul. Płachcińskiego)
2. Zakres zamówienia został określony w przedmiarach robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - stanowiących załączniki do SWZ. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami SWZ a STWiORB pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
3. Okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia: minimum 24 miesięcy
4. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zostały określone w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
5. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych [art. 100 ust 1] - Charakter przedmiotu zamówienia nie uzasadnia określania wymagań, o których mowa w art. 100 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 624808,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922441,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 710326,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD - TRANS SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7922321503
7.3.3) Ulica: Wierzbna 241B
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 710326,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |